День Поля "AGRO CHALLENGE": зовсім скоро на Київщині – 22-23 травня!


День Поля
18:34, 09 2024
283
0

У світі, де аграрна галузь постійно еволюціонує та вдосконалюється, події, які об'єднують фахівців та інноваторів, стають ключовими для подальшого розвитку галузі. І однією з таких подій є День Поля "AGRO CHALLENGE", який відбудеться 22-23 травня у селі Дослідницьке, Білоцерківського району.

Чому саме сюди варто приїхати аграріям з усієї країни? Давайте розглянемо, що можна побачити на Дні Поля "AGRO CHALLENGE".

✔️ Самохідна техніка: від сучасних тракторів до комбайнів та сівалок, будуть представлені найновітніші моделі техніки, що забезпечують ефективну роботу на полях.

✔️ Оснащення для ґрунту: машини для обробки ґрунту, плуги, культиватори, а також інші інструменти та пристрої, які допомагають підготувати ґрунт для посіву.

✔️ Системи поливу та зрошення: інноваційні системи поливу, крапельниці, технології зрошення, які сприяють оптимальному забезпеченню вологою рослин.

✔️ Технології управління господарством: системи GPS, програмне забезпечення для моніторингу та управління господарством, розумні сільськогосподарські рішення для оптимізації виробництва.

✔️ Енергоефективність та зелені технології: сонячні панелі, вітрові турбіни, біопаливо та інші зелені технології, спрямовані на зменшення впливу сільського господарства на навколишнє середовище.

✔️ Техніка для вирощування та обробки рослин: від розсадників та теплиць до обладнання для збирання та зберігання врожаю - усе необхідне для вирощування та переробки сільськогосподарської продукції.

Це лише кілька напрямків, які будуть представлені на Дні Поля "AGRO CHALLENGE".

Приходьте та відкрийте для себе всю різноманітність інновацій та технологій, які формують майбутнє сільського господарства!

Вхід вільний для всіх бажаючих!


Дізнатися про деталі можна за посиланням: agrochallenge.kyiv.ua
Тел.: +38 073 000 4 999
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+Enter

Топ категорії
З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі
Верховна рада України прийняла закон, який зобов'язує всіх українців — власників земельний паїв, сплачувати мінімальний...
04.12.21
29 691
0
Українським аграріям готують до 1 000 000 грн Українським аграріям готують до 1 000 000 грн
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
19 121
0