Обробка землі. Агронавігатори


Обробка землі. Агронавігатори
00:23, 08 2024
163
0

З самого серця промислового буму 1980-х років у місті Сміла Черкаської області, на території Радіо Приладного Заводу, де виготовлялись легендарні телевізори “Орізон” та високотехнологічна продукція для авіаційної, морської та військової сфер, з'явилися перші вітчизняні розробки у галузі супутникової навігації. На руїнах великого промислового гіганта виникли численні спеціалізовані підприємства, зокрема ті, що наразі є піонерами у розробці обладнання для аграрного сектору. Наш магазин гордо представляє продукцію та інноваційні розробки від провідних українських виробників аграрної електроніки, включаючи агронавігатори, контролери секцій обприскувачів та багато іншого.

Одним з наших ключових продуктів є курсовказівники ASN-Agro (АСН-5203), які здобули популярність завдяки своїй надійності та ефективності. З понад 2000 одиниць, успішно проданих на українському ринку, ці курсовказівники є синонімом інновації та високої продуктивності. Завдяки можливостям модернізації, наші клієнти можуть легко дообладнати придбані курсовказівники додатковими контролерами секцій, контролерами висіву або підрулюючими пристроями, оптимізуючи свою роботу на полях та забезпечуючи максимальну врожайність.

Купити агронавігатор легко в нашому магазині smilab.com.ua, відкрийте для себе, як передові українські технології можуть трансформувати ваш бізнес у аграрній сфері.

Отримайте максимум переваг з нашою продукцією:


✔️ Економія ресурсів: Наші рішення дозволяють значно скоротити споживання пального, посівного матеріалу та хімікатів, оптимізуючи ваші витрати та збільшуючи ефективність роботи.
✔️ Гнучкість в роботі: Обладнання нашого виробництва забезпечує можливість виконувати роботи в будь-який час доби, що дозволяє планувати графік без обмежень.
✔️ Надійність у складних умовах: Ви можете продовжувати роботу навіть в умовах поганої видимості (запилення, туман), завдяки технологіям, які гарантують безперервність процесів без пропусків та перекриттів.
✔️ Візуальний контроль: На екрані монітора ви отримуєте повну інформацію про маршрут, оброблену площу, а також візуальні підказки для руху по паралельних прямих, що спрощує навігацію та контроль, так зване паралельне водіння
✔️ Детальні звіти: Наше обладнання забезпечує видачу звітів про виконану роботу у текстовому та графічному форматах для зручності аналізу та планування.
✔️ Мобільність: Використовуйте власний планшет або смартфон як монітор, завантаживши наш безкоштовний додаток ASN-Agro з Google Play для максимальної зручності та доступності.
✔️ Підтримка та гарантія: Надаємо повну технічну підтримку та 12 місяців гарантії на всю нашу продукцію, забезпечуючи ваш спокій та впевненість в безперебійній роботі.

Рекомендуємо звернути увагу на деякі наші флагманські товари, наприклад

агронавігатор Nav-Agro mini + 7-дюймовий планшет


Унікальність агронавігатора Nav-Agro mini полягає у власному виробництві антени, що дозволяє нам пропонувати високу якість за конкурентоспроможну ціну. Регулярне оновлення програмного забезпечення, засноване на відгуках користувачів, гарантує безперервне вдосконалення функціональності. Nav-Agro mini сумісний з безкоштовними програмами та приймає сигнали від GPS (США), Galileo (Європа), та BeiDou (Китай), що забезпечує високу точність позиціонування, розпізнаючи більше ніж 25 супутників.

Передача даних через Bluetooth дозволяє використовувати будь-який планшет або смартфон з ОС Android. Ми гарантуємо 100% якість нашої продукції, адже кожен пристрій проходить ретельне тестування перед продажем. Клієнтам надається технічна підтримка та 12-місячна гарантія з дня продажу. В рамках гарантії забезпечується безкоштовний ремонт антени, якщо дотримано умови експлуатації та збережено заводські пломби.

Доставка та Оплата
Ми робимо все для вашої зручності! Скористайтеся можливістю безкоштовного самовивозу прямо з нашого магазину або отримайте ваше замовлення в будь-яку точку України через службу доставки “Нова пошта” абсолютно безкоштовно. Ви можете оплатити товар готівкою при отриманні, за допомогою кредитної картки або скористатися послугою оплати частинами від Приватбанк та Монобанк.

Гарантія
Ми надаємо 12-місячну гарантію від виробника на всі наші продукти, що забезпечує додаткову впевненість у вашому виборі.

Дійте зараз!
Не пропустіть шанс модернізувати ваше аграрне господарство з високотехнологічним обладнанням від нашої компанії. Замовляйте агронавігатор Nav-Agro mini сьогодні, щоб скористатися нашими спеціальними умовами доставки та гарантії. Наша продукція допоможе вам досягти нових вершин у ефективності та продуктивності. Ваш успіх у ваших руках!
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+Enter

Топ категорії
З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі
Верховна рада України прийняла закон, який зобов'язує всіх українців — власників земельний паїв, сплачувати мінімальний...
04.12.21
29 691
0
Українським аграріям готують до 1 000 000 грн Українським аграріям готують до 1 000 000 грн
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
19 121
0