Державна компенсація 25% вартості сільгосптехніки: AGRO.RIA представив розділ із програмою «Зроблено в Україні»


Державна компенсація 25% вартості сільгосптехніки: AGRO.RIA представив розділ із програмою «Зроблено в Україні»
00:24, 09 2024
361
0

В межах державної програми «Зроблено в Україні», український маркетплейс AGRO.RIA представив розділ, де зібрано сільськогосподарську техніку, за яку можна отримати державну компенсацію у розмірі 25%.

За умовами програми, часткова компенсація поширюється лише на техніку українського виробництва. Перелік відповідних моделей – на офіційному сайті Міністерства економіки України.

Наразі на AGRO.RIA представлено понад 650 одиниць техніки, яка відповідає умовам програми. Ознайомитись детальніше можна за посиланням.

«Близько року тому ми представили маркетплейс агротехніки AGRO.RIA. Наразі це один із небагатьох українських технологічних агропродуктів. Ми побудували платформу таким чином, аби купувати і продавати агротехніку було максимально легко та безпечно. Інтеграція державної програми – це ще один крок до побудови комфортної взаємодії продукту із користувачем», – додає Влад Ільїнов, керівник розвитку продукту AGRO.RIA.


Дізнатись більше про програми підтримки бізнесу в рамках «Зроблено в Україні» та участь можливо на сайті Міністерства економіки України.

Зазначимо, «Зроблено в Україні» — це політика, ініційована Президентом Володимиром Зеленським, для підтримки розвитку українського виробництва, посилення несировинного експорту та залучення інвестицій у реальний сектор економіки. Вона включає низку програм підтримки, на які у державному бюджеті поточного року передбачено майже 45 мільярдів гривень.

Джерело інформації та фото: пресреліз AGRO.RIA
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+Enter

Топ категорії
З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі
Верховна рада України прийняла закон, який зобов'язує всіх українців — власників земельний паїв, сплачувати мінімальний...
04.12.21
29 691
0
Українським аграріям готують до 1 000 000 грн Українським аграріям готують до 1 000 000 грн
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
19 121
0