У 2024 році Група АГРОТРЕЙД здійснить 411 агровипробувань


У 2024 році Група АГРОТРЕЙД здійснить 411 агровипробувань
18:12, 03 2024
289
0

Серед них дослідження різних сортів та гібридів озимих ріпаку і пшениці, сої, соняшнику, кукурудзи, технічних конопель та ярої пшениці, а також випробування сучасних засобів захисту рослин.

«Ми вивчаємо нові сорти і гібриди культур, що вирощуємо, аби виявити найпродуктивніші і найтехнологічніші з них для поступової заміни наявних у нас. На ринку постійно з’являються нові пропозиції насіння, тому необхідно тримати руку на пульсі і добирати ті варіанти, що будуть найкращими у наших умовах. Для отримання точніших результатів у 2024 році ми збільшили кількість повторностей у випробуваннях», — розповідає заступник директора з насінництва агропромислового департаменту Групи АГРОТРЕЙД Анатолій Береза.


Цього сезону також буде акцентована увага на виборі найоптимальнішого фунгіцидного набору для озимого ріпаку, соняшнику та сої. Адже сівозміна компанії насичена цими культурами, а хвороби у них спільні.

АГРОТРЕЙД

Крім того, планується визначити найбільш економічно доцільні варіанти норм внесення азотних та сірковмісних мінеральних добрив.

Нагадаємо, центри випробувань технологій Групи АГРОТРЕЙД розташовані у Харківській, Сумській та Чернігівській областях. Зазвичай кожне випробування триває протягом декількох років, і лише після цього найкращі технології або сорти вводяться у промисловий посів. Наприклад, протягом минулого року у компанії добрали 7 нових засобів захисту рослин та 17 сортів і гібридів різних культур.

Джерело інформації та фото: пресреліз АГРОТРЕЙД
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+Enter

Топ категорії
З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі
Верховна рада України прийняла закон, який зобов'язує всіх українців — власників земельний паїв, сплачувати мінімальний...
04.12.21
29 691
0
Українським аграріям готують до 1 000 000 грн Українським аграріям готують до 1 000 000 грн
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
19 121
0