“Ми цифровізуємо процеси” – Наталія Богачева, CEO AgriChain


“Ми цифровізуємо процеси” – Наталія Богачева, CEO AgriChain
15:38, 13 2024
716
0

Чи впливає діджиталізація бізнесу на кількість персоналу компанії?
Так, впливає там, де ми цифровізуємо процеси, закриваємо тими чи іншими інструментами певну кількість задач, – сказала Наталія Богачева, директорка компанії AgriChain, під час публічного діалогу «ШІ на службі вашого бізнесу: що має знати СЕО» форуму НадЛюди (Forbes Ukraine), який днями пройшов у Києві.

Водночас цифрові інструменти AgriChain дозволяють приймати рішення не емоційно чи понятійно, а зважено і на основі верифікованих даних. Вони працюють на підвищення ефективності управлінських рішень, контролю ризиків, спрощення тих чи інших задач, більш глибокого аналізу накопиченої data. Вивільнення ефективного часу, який працівники тепер не витрачають на рутину, натомість їх тут замінює нейронна мережа, математична модель чи інший інструмент на базі ШІ.

Наталія Богачева

Чи дозволяє цифровізація економити?
Шість років тому ми, як in-house компанія, почали цифровізацію бізнесу агропромислового холдингу “Астарта-Київ”. Зайшли, починаючи зі збору та накопичення даних, управління земельним банком, логістики і закінчуючи плануванням виробничої програми у сценарні підходи на основі математичних моделей та навчанням персоналу. І це дійсно дало можливість оптимізувати процеси, більш точно планувати, пропрацьовувати ризики, аналізувати різноманітні процеси, прогнозувати врожайність. Точну цифру зекономлених коштів підрахувати досить важко, але сумарно мова про десятки мільйонів доларів.

Наталія Богачева

Верифікуючи ці інструменти на базі агропромхолдингу “Астарта-Київ”, ми ділимося нашим цифровим продуктом з іншими учасниками ринку. Адже чим ефективніше ми всі працюємо, тим ми робимо більшим наш сукупний внесок як у розвиток аграрної галузі, так і в країни в цілому.

Джерело інформації та фото: акаунт в Facebook ІТ-компанії AgriChain
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+Enter

Топ категорії
З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі
Верховна рада України прийняла закон, який зобов'язує всіх українців — власників земельний паїв, сплачувати мінімальний...
04.12.21
29 691
0
Українським аграріям готують до 1 000 000 грн Українським аграріям готують до 1 000 000 грн
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
19 121
0