Українські фермери отримають безоплатний доступ до супутникових даних зі своїх полів


Українські фермери отримають безоплатний доступ до супутникових даних зі своїх полів
18:22, 30 2024
535
0

Вільний доступ українським фермерам до EOSDA Crop Monitoring

EOS Data Analytics (EOSDA), постачальник аналітики супутникових зображень на основі штучного інтелекту з експертністю в точному землеробстві в Україні, надає безоплатний доступ до своєї платформи EOSDA Crop Monitoring для українських фермерів та агробізнесів. Заявки приймаються протягом 2024 року.

Задля підтримки українського аграрного бізнесу та забезпечення їх інструментами ефективного управління полями, доступ буде надаватися на площу до 500 гектарів на період 3 місяців з моменту активації.

Отримайте безоплатний доступ до EOSDA Crop Monitoring за посиланням: Зареєструватися

Українським фермерам та агробізнесам буде надано безкоштовний доступ до EOSDA Crop Monitoring на площу до 500 га на період 3 місяців.

“Якщо фермери та аграрії розуміють, що їм потрібно більше гектарів для моніторингу, вони можуть вказати цю інформацію у формі. Такі запити наші менеджери оброблятимуть окремо.” Катерина Лозко, керівник відділу підтримки клієнтів в EOS Data Analytics


Після отримання заявки, спеціалісти EOSDA нададуть зареєстрованим фермерам та господарствам доступ до усіх функцій платформи, надішлють інструкцію користувача та нададуть всі необхідні поради щодо користування платформою.

EOSDA Crop Monitoring – це платформа, інструментарій якої дозволяє слідкувати за станом посівів, чітко визначати етапи розвитку рослин та виділяти найдрібніші зміни. Карти рослинності та продуктивності з використанням індексів вегетації сприяють виявленню таких аномалій, як шкідники, бур’яни, водна недостатність тощо, і, прийняттю відповідних рішень. Алгоритмічний аналіз ризику хвороб дає можливість фермерам передбачити певні хвороби рослин та вжити своєчасних заходів задля збереження врожаю. Функція погоди, що охоплює як історичні дані, так і 14-денні прогнози, дозволяє краще планувати польові роботи. Скаутинг допомагає власникам відряджати скаутів, які перевіряють дані на місці та додають інформацію у додаток, до певних точок на полі, заощаджуючи час та кошти сільських господарств. Такі дані є корисними протягом усієї посівної.

Отримайте безоплатний доступ до EOSDA Crop Monitoring за посиланням: Зареєструватися

Обґрунтування та підтвердження інформації з поля супутниковими даними дозволяють фермерам ефективніше приймати рішення та запобігати небажаним проблемам з врожаєм у 2024 та наступних роках. Так, аграрії можуть слідкувати за полями з будь-яких локацій, прогнозувати майбутні врожаї, корегувати показники внесення добрив та економити таким чином кошти.

Джерело інформації та фото: пресреліз EOS Data Analytics
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+Enter

Топ категорії
З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі
Верховна рада України прийняла закон, який зобов'язує всіх українців — власників земельний паїв, сплачувати мінімальний...
04.12.21
29 691
0
Українським аграріям готують до 1 000 000 грн Українським аграріям готують до 1 000 000 грн
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
19 121
0