Чим корисні кукурудзяні пластівці?Чим корисні кукурудзяні пластівці?

19:27, 22 2024
366
0

З давніх-давен кукурудзу використовували в своєму харчовому раціоні багато народів світу. Ще майя, інки та ацтеки робили з цієї рослини борошно, олію, пластівці.

Нині з неї виготовляють різноманітні продукти: кукурудзяні каші, солоні і солодкі пластівці, снеки, палички тощо.

Зупинимось на корисних властивостях кукурудзяних пластівців. Адже відомо, що вони вважаються надзвичайно важливими для підтримки здорового самопочуття, так як містять багато вітамінів, мінералів та клітковину: залізо, калій, цинк, хром, кобальт, мідь, магній, натрій, а також вітаміни А, Е, РР, Н та інші.


В кукурудзяних пластівцях також присутня клітковина, яка здатна покращувати травлення та стимулювати діяльність шлунково-кишкового тракту.

А ще у складі кукурудзяних пластівців є глутамінова кислота, яка прискорює обмінні процеси мозку та покращує пам'ять. Тому їх рекомендують у якості швидких та калорійних сніданків для школярів.

Пектини у складі пластівців захищають організм від утворення пухлин, а крохмаль бере участь у зміцненні м'язової тканини та нервових клітин. Тож, ними можна спокійно поласувати на сніданок, що забезпечить заряд енергії для роботи або тренування та нормальну роботу процесу травлення.


І наостанок, кукурудзяні пластівці багаті на амінокислоти, одна з яких – триптофан, що трансформується в організмі в гормон серотонін. А він, як відомо, відповідає за гарний настрій та позитивні емоції людини.


Заряджайтесь енергією та отримайте бадьорість на весь день із кукурудзяними пластівцями ТМ "Добродія"!

Джерело інформації та фото: пресреліз AgriChain
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+Enter

Топ категорії
З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі
Верховна рада України прийняла закон, який зобов'язує всіх українців — власників земельний паїв, сплачувати мінімальний...
04.12.21
29 691
0
Українським аграріям готують до 1 000 000 грн Українським аграріям готують до 1 000 000 грн
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
19 121
0