"Добродія Фудз" увійшла до переліку "Галузевих лідерів" у сфері Agrifood


19:16, 22 2024
407
0

Компанію "Добродія Фудз" внесено до переліку "Галузевих лідерів" у сфері Agrifood рейтингу "ТОП-100. Рейтинги найбільших".

На українському ринку агрохолдинг Agricom Group, до складу якого входить "Добродія Фудз", є лідером з вирощування та переробки вівса.

"Проте зараз в нашому портфелі вже близько 40% – це продукти з доданою вартістю на ринку сухих (готових) сніданків та снеків. В останню категорію ми зайшли зовсім недавно, бо бачимо попит на таку продукцію як в Україні, так і на європейських ринках", – розповіла Галина Горбань, керівниця відділу маркетингу "Добродія Фудз".


Як зазначають в компанії, на сьогодні в Україні більшість виробників приділяють увагу саме цьому напрямку – випуску продуктів із доданою вартістю. Створюють, поглиблюють, підсилюють напрямки R&D на своїх підприємствах. "В умовах швидкого темпу життя споживачі все менше часу витрачають на приготування їжі та віддають перевагу перекусам "на ходу", щоб концентруватися на більш важливих справах. Все частіше вони шукають для себе порційні продукти швидкого приготування як з класичними смаками, так і щось новеньке, незвичне", – зазначила Галина Горбань.

Сьогодні під ТМ "Добродія" – це традиційні порційні каші зі смаками м'яса, грибів, сиру та каші з додаванням трюфеля та моцарели. Під ТМ YUMMOJI зовсім недавно компанія презентувала солодкі та солоні зернові снеки в "карманному" форматі (30 г).

Джерело інформації та фото: пресреліз "Добродія Фудз"
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+Enter

Топ категорії
З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі
Верховна рада України прийняла закон, який зобов'язує всіх українців — власників земельний паїв, сплачувати мінімальний...
04.12.21
29 691
0
Українським аграріям готують до 1 000 000 грн Українським аграріям готують до 1 000 000 грн
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
19 121
0