Raif Business Talk - місце обміну інформацією про інновації в агросфері України


Raif Business Talk - місце обміну інформацією про інновації в агросфері України
12:37, 17 2024
1 196
0

Впровадження IT-систем та штучного інтелекту в агросекторі стало основною темою Raif Business Talk, який організував Райффазен Банк 11 квітня. Понад 100 лідерів провідних аграрних компаній України обговорити ключові стратегії розвитку та інновації в українському agritech.

"Кожна компанія має свої унікальні цілі: від збільшення урожайності до зменшення екологічного впливу, але спільний результат усіх цих зусиль – сталий розвиток українського сільського господарства. Передові підходи не тільки відповідають сучасним викликам, а й підкреслюють стратегічне бачення країни щодо інновацій та стійкості в бюджетоутворюючій галузі економіки», – акцентувала Наталія Богачева, СЕО AgriChain (ін-хаус ІТ-компанія агропромислового холдингу “Астарта-Київ”) під час панельної дискусії “Інновації та використання штучного інтелекту у агросекторі”.


Наталія Богачева Агрічейн

В рамках панелі Наталя спільно з Євгеном Сапіженком, заступником директора з інноваційного та цифрового розвитку в Kernel, Юрієм Ткаченком, співзасновником інвестиційної групи Time та Михайлом Івановим, директором з інформаційних технологій в Cygnet Agrocompany обговорили прогресивні технологічні рішення у своїй галузі.

Наталія Богачева Агрічейн

Експерти поділилися успішними кейсами інтеграції машинного навчання та штучного інтелекту в аграрний сектор економіки, які не тільки підвищили продуктивність та ефективність виробництва, але й забезпечили значні переваги у прийнятті рішень і управлінні ресурсами. Обговорення висвітлило, як складні ІТ-системи можуть вирішувати складні проблеми, що стоять перед агропромисловим комплексом сучасності.«Український агробізнес демонструє зростання завдяки впровадженню передових технологій. Комплексні ІТ-системи, використання дронів, алгоритмів штучного інтелекту, машинне навчання та великі дані – стають стандартом галузі. Ці інновації дозволяють агрокомпаніям оптимізувати процеси та знижувати виробничі витрати.

Наталія Богачева Агрічейн

Agtech виступає каталізатором революційних змін в агробізнесі, відіграючи вирішальну роль у вирішенні глобальних викликів у сферах продовольства та сталого розвитку. Ця технологічна ніша сприяє створенню інноваційних рішень, які забезпечують не тільки збільшення виробничих потужностей, але й оптимізацію ресурсів та мінімізацію впливу на довкілля.»


Наталія Богачева Агрічейн

Джерело інформації та фото: пресреліз AgriChain
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+Enter

Топ категорії
З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі
Верховна рада України прийняла закон, який зобов'язує всіх українців — власників земельний паїв, сплачувати мінімальний...
04.12.21
29 691
0
Українським аграріям готують до 1 000 000 грн Українським аграріям готують до 1 000 000 грн
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
19 121
0