Як правильно годувати свиней - купити БМВД в компанії AVA MARKET


Як правильно годувати свиней - купити БМВД в компанії AVA MARKET
22:27, 12 2024
243
0

Годівля свиней не просто ключовий елемент управління фермою; це стратегічний фактор, що безпосередньо впливає на здоров'я тварин, продуктивність праці та загальну фінансову віддачу аграрного бізнесу. В умовах зростаючої конкуренції та змінних ринкових вимог, здатність господарства адаптувати і оптимізувати системи годівлі може стати вирішальною у досягненні економічної переваги. Вибір якісних кормів та збалансованих добавок є критичним, оскільки вони прямо впливають на стан здоров'я свиней, їхнє зростання, а також на якість і властивості продукції свинини, яка потім потрапляє на столи споживачів. Ефективне управління кормовими ресурсами вимагає глибокого розуміння нутріціології, ветеринарії та економіки виробництва, а також злагодженого використання наукових досягнень та технологічних інновацій в агропромисловому комплексі.

Вибір комбікормів для дорослих свиней


Високоякісні комбікорми для дорослих свиней мають свою ціну, яка часто перевищує вартість стандартних продуктів, однак їхнє придбання є інвестицією у здоров'я та продуктивність стада. Інколи виробники, на жаль, упускають додавання ключових компонентів, необхідних для оптимального росту та розвитку тварин. Ринкові аналітики рекомендують обирати корм середньої цінової категорії, оскільки вони зазвичай забезпечують більш збалансований склад і містять мінімум шкідливих речовин.

Ключові компоненти у комбікормах включають:
✔️ Білкові компоненти рослинного походження
✔️ Амінокислоти, сіль, вітаміни
✔️ Сполуки макро та мікро елементів
✔️ Ензими, абсорбент мікротоксинів

Гранульовані корми від AVA Market забезпечують повноцінне надходження усіх необхідних поживних речовин під час годівлі, гарантуючи, що свині отримують оптимальне харчування.

Інновації у виробництві - купити БМВД для свиней


У процесі виробництва білково-вітамінно-мінеральних добавок (БМВД), які AVA Group пропонує за доступними цінами для господарств різного масштабу, використовуються передові технології та наукові підходи. Ці комбікорми містять компоненти рослинного та тваринного походження, які обираються з урахуванням їх високої якості та екологічної чистоти. Включення штучних амінокислот є однією з ключових інновацій, яка значно покращує харчовий профіль продукції та сприяє оптимізації засвоюваності корму.

https://avamarket.com.ua відстежує останні дослідження в області нутріціології тварин та впроваджує новітні наукові відкриття у своє виробництво. Штучні амінокислоти, які входять до складу БМВД, зокрема лізин і метіонін, відіграють критичну роль у підтримці оптимального зростання та розвитку свиней, що безпосередньо впливає на здоров'я тварин і якість кінцевої продукції. Це дозволяє AVA Group встановлювати нові стандарти в галузі кормів, забезпечуючи тваринам все необхідне для їх повноцінного розвитку та здоров'я.

Такий інтегрований підхід не тільки покращує продуктивність свиней, але й сприяє екологічній сталості у тваринництві, оскільки використання оптимізованих кормів дозволяє знижувати викиди від ферм та зменшувати відходи. Враховуючи ці важливі аспекти, AVA Group продовжує бути лідером у сфері виробництва кормів, задаючи високі стандарти для всієї індустрії.

Вітамінний комплекс і мінерали


Різноманітність життєвих етапів свиней вимагає відмінностей у концентрації вітамінів у кормах. Наприклад, БМВД для молодих свиней містить пробіотики та підкислювачі, що сприяють здоровому функціонуванню шлунково-кишкового тракту після відлучення. Для дорослих тварин, комбікорми забезпечені необхідними мінералами, які додаються через кухонну сіль, рибне та м'ясо-кісткове борошно, а також інші промислові суміші, що включають селен, йод та залізо.

Закупівля БМВД з AVA Group


Замовлення БМВД безпосередньо від виробника AVA Group забезпечує не тільки вигідні ціни, але й доступ до експертних рекомендацій та реальних відгуків клієнтів, які можуть допомогти у виборі найкращих продуктів для вашого господарства. Продукція доступна як оптом, так і в роздріб, забезпечуючи якість і доступність для всіх розмірів ферм.

Основні принципи здорової годівлі свиней лінійки AVA ZDOROVA Лінійка AVA ZDOROVA акцентує на натуральності та високій якості інгредієнтів, включаючи білкові, вітамінні, та мінеральні добавки. Корми з цієї лінії допомагають підтримувати оптимальний рівень здоров'я свиней і гарантувати високу вітамінну цінність м'яса.

Розумна годівля свиней Сучасні технології відіграють важливу роль у годівлі свиней. Лінійка AVA UNI включає інноваційні кормові рішення, що дозволяють максимально ефективно використовувати корм та зменшувати відходи, одночасно підвищуючи продуктивність свиней.

Професійна годівля у домогосподарстві від лінійки AVA PRO Лінійка AVA PRO забезпечує рішення для домогосподарств, що вимагають специфічного підходу до годівлі свиней. Професійні рекомендації та практичні поради від клієнтів, які використовують ці корми, підкреслюють їхню ефективність у повсякденному використанні.

Годівля свиней за допомогою продукції від AVA MARKET не лише покращує стан здоров'я та продуктивність тварин, але й сприяє виробництву високоякісної свинини. Вибір правильного корму та дотримання рекомендованих норм годівлі є ключем до успішного свинарства, що гарантує високі стандарти продукції для споживачів.

Українська AVA GROUP: Піонер у виробництві кормів і кормових добавок


Заснована в 2006 році, AVA GROUP швидко виросла до статусу провідного українського виробника кормів та кормових добавок, з великими виробничими потужностями розташованими у Черкаській (с. Половинчик) та Київській (с. Коржі) областях. Компанія спеціалізується на виробництві високоякісних комбікормів та преміксів для сільськогосподарських тварин і птиці. З 2013 року AVA GROUP активно розширила свою діяльність на міжнародні ринки, включаючи країни Близького Сходу, Індію, Африку та Республіку Молдова.

Стандарти якості та професіоналізм на передньому плані AVA GROUP плідно співпрацює з провідними голландськими нутриціоністами для розробки сучасних рецептур кормів, впроваджуючи інноваційні продукти та прогресивні програми годівлі. Вся сировина і готова продукція проходять строгу перевірку в європейській лабораторії Eurofins Agro у Нідерландах. Щорічні випробування кормів на власних тваринницьких комплексах підтверджують високу ефективність та якість продукції.

AVA MARKET: Рішення для національних та домашніх ферм Частиною AVA GROUP є AVA MARKET — мережа спеціалізованих магазинів для тваринництва, яка налічує 40 точок продажу по всій території України. Магазини пропонують широкий асортимент кормів і забезпечують професійні консультації для приватних господарств і фермерів.

Цифровізація доступу до продукції Сучасні digital-технології дозволили AVA MARKET зробити процес замовлення кормів максимально зручним. Продукція компанії доступна на офіційному сайті, а також на популярних маркетплейсах, що забезпечує можливість замовлення і оплати продукції в будь-який зручний час і місце. Консультації з питань продукції надаються через сервіс-центр, де спеціалісти готові допомогти з вирішенням будь-яких запитань.

Джерело інформації та фото: пресреліз Avamarket
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+Enter

Топ категорії
З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі
Верховна рада України прийняла закон, який зобов'язує всіх українців — власників земельний паїв, сплачувати мінімальний...
04.12.21
29 691
0
Українським аграріям готують до 1 000 000 грн Українським аграріям готують до 1 000 000 грн
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
19 121
0