В Україні анонсували рішення для розблокування кордону з Польщею


В Україні анонсували рішення для розблокування кордону з Польщею
19:07, 11 2024
352
0

Україна та Польща працюють над узгодженням спільного рішення, яке дозволить відкрити рух вантажного транспорту через кордон до кінця квітня. Про це заявив перший заступник міністра аграрної політики та продовольства Тарас Висоцький, повідомили в Міністерстві аграрної політики і продовольства України, пише Agropolit.

В Україні анонсували рішення для розблокування кордону з Польщею

Висоцький зауважив, що нещодавня угода інституцій Євросоюзу щодо продовження безмитної торгівлі з Україною показує наявність спільного бачення співпрацювати у багатьох напрямах. Перший заступник міністра підкреслив, що наразі експорт аграрної продукції з України до Польщі заборонений.

Тарас Висоцький додав, що українська сторона запроваджує ліцензування на польські товари, яке буде діяти до кінця календарного року.

Перемовини, які були в Польщі, і подальші, які продовжуються онлайн між нашими міністерствами та асоціаціями, показують, що все-таки можна буде до кінця поточного місяця знайти якесь рішення, яке б дозволило повністю зняти ці проблеми на кордоні. Зважаючи на ці факти, таки є надія в межах квітня дійти до певної згоди і надати можливість вільного доступу української аграрної продукції до європейського споживача. Ще є дискусія щодо пшениці та кукурудзи», — сказав Тарас Висоцький.


В Україні анонсували рішення для розблокування кордону з Польщею

Джерело інформації та фото: Agropolit
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+Enter

Топ категорії
З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі
Верховна рада України прийняла закон, який зобов'язує всіх українців — власників земельний паїв, сплачувати мінімальний...
04.12.21
29 691
0
Українським аграріям готують до 1 000 000 грн Українським аграріям готують до 1 000 000 грн
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
19 121
0