Астарта увійшла у «ТОП-100. Рейтинги найбільших» як лідер аграрної галузі


Астарта увійшла у «ТОП-100. Рейтинги найбільших» як лідер аграрної галузі
00:35, 11 2024
568
0

Почесну нагороду сьогодні від імені команди Астарти отримала Лілія Лиманська, фінансова директорка компанії під час Business Wisdom Summit.
Рейтинг кращих компаній різних галузей формувався профільними експертами з врахуванням таких критеріїв: фінансові показники за 2023 рік, ініціативність, інноваційність, застосування технологій, соціальна відповідальність.

Особливу увагу журі звертали на управлінські рішення, які оцінювали за реалізацією антикризової стратегії, проєктами з розвитку персоналу, ефективністю менеджменту, розвитком бізнесу на різних ринках, сумлінністю платника податків та масштабними соціальними програмами.

Лиманська

- Наша щира вдячність в першу чергу адресована Силам оборони України, завдяки яким у нас є можливість працювати, робити свій внесок у стабільність економіки, розвиватися та думати про майбутнє. Статус лідера аграрної галузі відображає ефективність роботи Астарти і ця відзнака, безсумнівно, заслуга всієї команди, яка націлена на досягнення результату та допомогу країні. Працюємо на Перемогу і дякуємо всім партнерам та однодумцям за єдність, - зазначила Лілія Лиманська.


Джерело інформації та фото: facebook агропромхолдингу "Астарта-Київ"
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+Enter

Топ категорії
З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі
Верховна рада України прийняла закон, який зобов'язує всіх українців — власників земельний паїв, сплачувати мінімальний...
04.12.21
29 691
0
Українським аграріям готують до 1 000 000 грн Українським аграріям готують до 1 000 000 грн
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
19 121
0