Купівля та продаж нерухомості сільськогосподарського призначення в Україні


Купівля та продаж нерухомості сільськогосподарського призначення в Україні
18:49, 02 2024
169
0

Що потрібно для успішної роботи сучасного фермера? Обладнання та сільгосп техніка, хороший штат співробітників чи першосортні матеріали для посіву?

Звичайно ж все це, плюс якісна ділянка або с/г нерухомість для ферми, складу або земельної ділянки, прибуток зростатиме лише при спільній роботі всіх ланок.

Перший нюанс для вибору – це розмір землі чи квадратура нерухомості. Чим би ви не планували займатися – рослинництвом, тваринництвом чи науково-дослідною діяльністю, найкраще вибирати оптимальний розмір площею у гектар. Цієї площі буде достатньо для будь-якої вищезгаданої ідеї.

Також на ділянці можна виконувати кілька завдань, наприклад, на одній половині можна вирощувати розсаду, а на другій побудувати нерухомість сільськогосподарського призначення або встановити пташник для розведення бройлерів. На цих землях заборонено встановлювати житлові приміщення, але допустимі виробничі чи господарські приміщення.

Купити нерухомість для сільського господарства можна наступних видів:
✔️ ангарні конструкції;
✔️ елеватори;
✔️ каркасно-тентові конструкції;
✔️склади;
✔️ сховища;
✔️ теплиці;
✔️ ферми та різноманітні господарства.

Перед покупкою будь-якої нерухомості обов'язково ознайомтеся зі всіма установчими документами, перевірте достовірність кадастрового номера та наявність усіх печаток, необхідних підписів.

Також дуже важлива геологія та проведення характеристики ґрунтів. Саме від цих характеристик залежить який потрібно зробити фундамент, скільки буде потрібно бетону і скільки земляних робіт має бути проведено. Ґрунтові води та їх розташування теж важливі, бо якщо вони будуть підходити дуже близько до поверхні- то можливі підтоплення. Наприклад, будівництво елеваторів на такій місцевості здійснюється на палях або і зовсім забороняється.

Таке явище як просідання ґрунту теж не варто недооцінювати. Це сприяє появі ярів, балок та зсувів, що може позначитися на ділянці, особливо у процесі будівництва.

Купівля та продаж нерухомості в Україні залежить ще й від комунікацій та доступу до них. Знаходження ділянки біля дороги буде величезним перевагою.

Купити нерухомість для сільського господарства або розмістити своє оголошення про продаж ви можете на аграрному маркетплейсі VAS.

Публікації у всіх розділах безкоштовні. Головна умова успішного оголошення – прозора ціна та хороші фото з відео. А якщо не визначились у вартості, то є кнопка «договірна ціна», яка покаже користувачам, що ви не проти поторгуватися.

Джерело та фото: AgriChain
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+Enter

Топ категорії
З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі
Верховна рада України прийняла закон, який зобов'язує всіх українців — власників земельний паїв, сплачувати мінімальний...
04.12.21
29 531
0
Українським аграріям готують до 1 000 000 грн Українським аграріям готують до 1 000 000 грн
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
19 067
0