У світі набирає популярності новий тренд у виробництві молока


У світі набирає популярності новий тренд у виробництві молока
14:14, 01 2024
176
0

Трендом №1 в світі у виробництві молока є – комфорт корів, тому що найбільше часу корови проводять відпочиваючи, тобто в лежачому стані і це той час, яким треба правильно керувати, щоб збільшувати його, і тому надзвичайно важливим є те, на чому саме корови лежать. Пише news.agro-center.com.ua Про це розповів співзасновник і керівник проєктів American Dairy Technology Іон Морару.

На думку експерта, на першому місці як найкомфортніша підстилка для корів і яку вони обожнюють є – пісок. Як варіант на другому місця можливо розглядати – подрібнену солому (додатково, можливе використання на рівні з подрібненою соломою: тирси, подрібненого кукурудзиння або підсушеної гноївки, але необхідно врахувати кілька моментів з приготування такої підстилки).

“Всі інші види підстилок в яких використовується гума та матраци, як кажуть – поза рейтингом за комфортністю для корів”, – впевнений пан Морару.


Якщо казати про переваги піщаної підстилки для корів, то варто зазначити: вона підходить для будь-якої ферми, незалежно від розміру та кліматичної зони, де знаходиться ферма. Крім того, що це єдина найкомфортніша підстилка для корів, це ще й ідеальні показники гігієни, мінімальні вимоги по догляду за лежаками, де відпочивають корови, зручність та економічність у використанні (в порівнянні з іншими видами підстилки), профілактика маститів, профілактика теплового стресу.

“А ще піщана підстилка найкраще поєднується з сучасною вентиляцією та сучасними методами створення мікроклімату в корівниках. А для тих, хто піклується про нашу Планету, то пісок це «нуль» шкоди для Планети!”, – зауважив експерт.


Джерело та фото: Agro-center
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+Enter

Топ категорії
З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі
Верховна рада України прийняла закон, який зобов'язує всіх українців — власників земельний паїв, сплачувати мінімальний...
04.12.21
29 531
0
Українським аграріям готують до 1 000 000 грн Українським аграріям готують до 1 000 000 грн
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
19 067
0