Працівники та працівниці аграрних і логістичних компаній мають змогу безоплатно підвищити кваліфікацію


Працівники та працівниці аграрних і логістичних компаній мають змогу безоплатно підвищити кваліфікацію
18:04, 31 2024
226
0

Представники/представниці аграрних та логістичних компаній мають змогу безоплатно підвищити кваліфікацію на програмі від УКАБ та Агрокебети за підтримки Проєкту USAID «Економічна підтримка України».

ГО «Міжнародна фундація розвитку» спільно з ГО «Асоціація «Український клуб аграрного бізнесу» продовжують співпрацю щодо проведення навчання в рамках реалізації проєкту «Розвиток трудового потенціалу для України» за сприяння Проєкту USAID «Економічна підтримка України».

УКАБ спільно з освітнім проєктом «Агрокебети» запрошують представників та представниць аграрних та логістичних компаній до нового навчального курсу: «Сучасні умови та засоби транспортування аграрної групи вантажів залізничним та автомобільним транспортом», що відбудеться 03-19 квітня 2024 р.

Курс проходитиме в онлайн-форматі на платформі ZOOM. Він включає 6 годин теоретичного навчання, 6 годин розбору практичних кейсів реального часу, живі дискусії з 4 експертами ринку логістики. По завершенню курсу учасниці та учасники отримають сертифікати.

Курс розроблений для молодих співробітників/співробітниць логістичних компаній, яким потрібні знання щодо особливостей перевезення аграрної групи товарів, а також працівниць та працівників логістичних підрозділів аграрних компаній, які потребують підвищення кваліфікації та осучаснення своїх знань.

Мета курсу:
✔️ ознайомити учасників та учасниць із технічними характеристиками сучасних засобів перевезення аграрної групи товарів з акцентом на залізничний транспорт;
✔️ розкрити сучасні умови і пристрої забезпечення навантажувально-розвантажувальних робіт;
✔️ показати основні тенденції забезпечення логістичних ланцюгів і їх ефективність;
✔️ надати можливість обміну досвідом, практиками та напрацюваннями на рівнях «експерт-слухач» та «слухач-слухач».

Для проходження курсу потрібно до 2 квітня (включно) зареєструватися. Участь безкоштовна, але реєстрація на курс обов’язкова.
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+Enter

Топ категорії
З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі
Верховна рада України прийняла закон, який зобов'язує всіх українців — власників земельний паїв, сплачувати мінімальний...
04.12.21
29 531
0
Українським аграріям готують до 1 000 000 грн Українським аграріям готують до 1 000 000 грн
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
19 067
0