Група АГРОТРЕЙД запустила онлайн-контроль за витратами насіння та добрив


Група АГРОТРЕЙД запустила онлайн-контроль за витратами насіння та добрив
17:55, 28 2024
160
0

Аби підвищити ефективність і якість посівної та інших польових робіт, цьогоріч у компанії обладнали сівалки та оприскувачі системою Bitrek Connect.

Завдяки діджиталізації всі дані, які водій бачить на моніторі бортового комп’ютера, відтепер у режимі реального часу передаються до офісів Групи.

“Сучасні інструменти контролю за агроопераціями дозволяють нашим диспетчерам слідкувати онлайн за фактичними нормами висіву рослин та витрат добрив. У разі відхилень від планових показників вони відразу інформують фахівців на місцях про проблеми із технікою, аби усунути їх. У такий спосіб використання сучасних технологій сприяє підвищенню ефективності та якості нашої роботи. У планах також запровадити аналогічний контроль за витратами засобів захисту рослин”, — говорить керівник відділу телематичних рішень IT-департаменту Групи АГРОТРЕЙД Олександр Філатов.


АГРОТРЕЙД

Наразі системою Bitrek Connect у компанії вже оснастили понад два десятки одиниць техніки.

Нагадаємо, у 2023 році Група АГРОТРЕЙД автоматизувала роботу з дронами, під'єднавши їх до системи цифрової агрономії Cropwise Operations.

Джерело та фото: пресреліз АГРОТРЕЙД
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+Enter

Топ категорії
З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі
Верховна рада України прийняла закон, який зобов'язує всіх українців — власників земельний паїв, сплачувати мінімальний...
04.12.21
29 531
0
Українським аграріям готують до 1 000 000 грн Українським аграріям готують до 1 000 000 грн
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
19 067
0