Українські виробники агродронів зможуть отримати гранти


Українські виробники агродронів зможуть отримати гранти
17:45, 28 2024
129
0

Кабінет Міністрів України розширив можливості отримання грантів підприємствами, що виробляють невійськові дрони або їх частини, пише SEEDS.

Зокрема, такі дрони використовуються як у соціальній, так і агросфері: для доставлення різноманітних вантажів (зокрема пошти, чи інструментів на будівництві), контролю за судноплавством, доглядом за худобою чи обробкою полів.

В Міністерстві економіки України повідомили, що тепер підприємства з виробництва невійськових дронів зможуть отримувати грант від держави у розмірі 80% вартості поданого проєкту.

«Виробники невійськових дронів матимуть такі ж унікальні умови отримання гранту, як до цього мали лише підприємства на деокупованих територіях. Тобто зможуть отримати до 80% від вартості проєкту як грант від держави.

Умови діють для підприємств, розташованих в будь-якій контрольованій частині країни. Окрім того, рішення передбачає, що грантові кошти виробниками безпілотників можуть використовуватися для поповнення оборотного капіталу», – розповіла Перший віцепрем’єр-міністр України — Міністр економіки України Юлія Свириденко.


Нововведення стимулюватиме розвиток вітчизняних підприємств, які виробляють мирні дрони та їх складові, сприятиме розширенню виробництва.

«Грантові кошти виробники дронів зможуть спрямувати на придбання, доставку та монтаж обладнання, а за кошти власного внеску — придбати сировину, матеріали, комплектуючі та покрити поточні потреби», — коментують у міністерстві.


Такі дрони можуть використовуватися, пошуку туристів, що заблукали, та доставлення їм належної допомоги. Такі дрони мають попит у професіоналів художнього фото, допомагають фермерам стежити за отарами, геологам — відшукувати корисні копалини, а зоологам — спостерігати за поведінкою диких тварин.

Джерело та фото: SEEDS
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+Enter

Топ категорії
З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі
Верховна рада України прийняла закон, який зобов'язує всіх українців — власників земельний паїв, сплачувати мінімальний...
04.12.21
29 531
0
Українським аграріям готують до 1 000 000 грн Українським аграріям готують до 1 000 000 грн
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
19 067
0