Скачати додаток Монобанк та почати користуватись реальним сучасним банкінгом


Скачати додаток Монобанк та почати користуватись реальним сучасним банкінгом
23:18, 25 2024
227
0

Мобільний банк "Монобанк" підтверджує своє перше місце серед банків України завдяки інноваційному підходу та широкому спектру послуг. Клієнти "Монобанку" насолоджуються зручністю переказу грошей своїм знайомим, а також можливістю оплати комунальних послуг та поповнення рахунку мобільного телефону, все це за допомогою мобільного додатка.

Незважаючи на високий рівень послуг, "Монобанк" пропонує кредитний ліміт до 100 000 гривень з найнижчою в Україні ставкою за кредитами. Крім того, відмінні умови кешбеку, які становлять 20% від суми покупок, стимулюють користувачів встановити додаток "Монобанк" та отримати ще більше переваг у фінансових операціях.

Виконати дії і скачати додаток Монобанк, після вам стануть доступні такі послуги:
✔️ Поповнення рахунку.
✔️ Оплата штрафів.
✔️ Онлайн ігри.
✔️ P2P-перекази.

Ви можете поповнити не лише свій власний рахунок, а й рахунок друзів. Для цього просто оберіть потрібний контакт зі списку.

Також існує можливість спільної оплати рахунків, що робиться наступним чином:


Один з учасників проводить оплату отриманого рахунку через свою картку або смартфон. Потім він відкриває програму і знаходить відповідний платіж у виписці. Натиснувши на нього, вибирає опцію "оплатити разом".

Після цього з'являється спеціальне вікно, де потрібно вказати суму, яка буде розділена між усіма учасниками. Той, хто сплатив замовлення, має можливість виключити власну частину з загального рахунку та залишок суми пропонується іншим.

У вікні потрібно вказати, хто буде сплачувати. Можна використовувати список контактів у додатку або сервіс Snake to pay. Якщо всі друзі користуються цією програмою і телефонами, то програма автоматично визначить їх та запропонує додати до списку для оплати.

Далі потрібно вказати, як рахунок буде розділений між учасниками, тобто конкретні суми для кожного. Також треба відправити запит на оплату.
Кожен учасник отримає запит на оплату відповідної суми, який потрібно підтвердити. Після цього слід натиснути "здійснити оплату", і кошти, крім власної частини, будуть списані з картки користувача.

Оплату можна провести як за допомогою власних коштів, так і використовуючи кредитні ресурси. При цьому, користувачам, що використовують кредитні кошти, не стягується комісія.

Щоб скопіювати номер своєї картки, досить лише увійти до програми, доступної як для Google Play, так і для Android, та потягнути вліво свою картку. Після цього номер буде відображений на всьому екрані разом з терміном дії.

Натиснувши на кут картки, вона перевернеться, і ви зможете побачити код CVC. Натискаючи на номер і тримаючи його трохи довше, ніж зазвичай, власник може скопіювати його в буфер обміну. Це особливо зручно при заповненні форми з мобільного телефону, де необхідно вводити інформацію про картку.

Встановлення Монобанк на пристрої з операційною системою Android має свої вагомі переваги, ось лише кілька з них:
✔️ Безкоштовне завантаження: Немає необхідності витрачати кошти на завантаження додатку.
✔️ Широкі можливості платежів: Монобанк надає можливість здійснення найпопулярніших платежів зручним та ефективним способом.
✔️ Підтримка актуальних версій Android: Додаток підтримує всі актуальні версії операційної системи Android, що забезпечує його безперебійну роботу на різних моделях смартфонів.

Щоб завантажити додаток, потрібно перейти до Google Play, знайти відповідний додаток Monobank за допомогою пошуку та натиснути кнопку "встановити". Після завершення завантаження слід натиснути "відкрити" та увійти в програму, використовуючи власний логін та пароль.
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+Enter

Топ категорії
З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі
Верховна рада України прийняла закон, який зобов'язує всіх українців — власників земельний паїв, сплачувати мінімальний...
04.12.21
29 773
0
Українським аграріям готують до 1 000 000 грн Українським аграріям готують до 1 000 000 грн
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
19 169
0