«Контінентал» завершив перше азотне підживлення озимих


«Контінентал» завершив перше азотне підживлення озимих
13:14, 24 2024
190
0

«Контінентал Фармерз Груп» завершила один із важливих технологічних етапів польових робіт — ранньовесняне регенеративне підживлення озимих культур. Загалом Компанія здійснила перше внесення азотних добрив на площі 89,5 тис. га, з яких 43,2 тис. га — це озима пшениця, 33,4 тис. га — озимий ріпак, які є стратегічними культурами для «Контінентал», та 12,9 тис. га — озимий ячмінь.

Для ранньовесняного підживлення на більшості площ Компанія застосувала традиційні гранульовані добрива — аміачну селітру та карбамід, на частині площ — сульфат амонію.

За словами операційного директора «Контінентал Фармерз Груп» Костянтина Шитюка, етап першого азотного підживлення вдалося провести згідно плану та в оптимальні агрономічні терміни. «Коригування норм і термінів внесення ми здійснювали зважаючи на запланований вид добрива, стан посівів і потенціал урожаю. Такий диференційований підхід дозволяє нашим агрономам при розробці плану підживлення максимально враховувати потенціал кожного масиву, а також потенціал культури на конкретному полі задля ефективного стимулювання кущення та активізації росту кореневої системи рослин», — зазначив Костянтин Шитюк.


У структурі посівних площ «Контінентал» на 2024 рік врожаю озимі займають майже половину — 49%. Раніше Компанія повідомляла, що посіви перезимували добре.

Нагадаємо, що на початку сезону весняно-польових робіт «Контінентал» суттєво оновив свій технічний парк новими тракторами та іншою сільськогосподарською і спеціальною технікою.

Джерело та фото: пресреліз Контінентал
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+Enter

Топ категорії
З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі
Верховна рада України прийняла закон, який зобов'язує всіх українців — власників земельний паїв, сплачувати мінімальний...
04.12.21
29 691
0
Українським аграріям готують до 1 000 000 грн Українським аграріям готують до 1 000 000 грн
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
19 121
0