Виробництво майбутнього: kernel запустив 3-й сезон open agro university


Виробництво майбутнього: kernel запустив 3-й сезон open agro university
19:04, 22 2024
219
0

Незважаючи на повномасштабну війну, Kernel успішно розпочав третій сезон Open Agro University – унікального освітнього проєкту для підготовки спеціалістів нового покоління в агро- та харчовій промисловості. Пише igate

На урочистому відкритті 3-го набору виступили СЕО Kernel Євген Осипов та Директор з персоналу Kernel Наталія Теряхіна. Пан Осипов підкреслив, що системні навчання в Kernel започатковані ще 10 років тому, і Open Agro University став еволюцією цієї програми. За його словами, багато випускників проєкту вже успішно працюють в Kernel та ростуть кар'єрними сходами.

Наталія Теряхіна поділилась історіями успіху чотирьох працівників Kernel, які прийшли в компанію в складні для України роки. Їхні кар'єрні злети свідчать про те, що ініціативність та небайдужість – це ключові якості для успішного розвитку.

Новий сезон: 9 місяців, 7 професій, 100 студентів


У новому навчальному сезоні близько 100 студентів протягом 9 місяців будуть вивчати теоретичні та практичні блоки, щоб опанувати одну з 7 професій:
✔️ Агроном
✔️ Енергетик
✔️ Інженер КВПтаА
✔️ Інженер-механік агробізнесу та виробництва
✔️ Інженер-технолог олії та служби якості

Навчання в Open Agro University дає можливість:


✔️ Отримати знання та навички, необхідні для роботи в сучасному агросекторі.
✔️ Пройти практику на передових підприємствах Kernel.
✔️ Отримати стипендію та можливість працевлаштування в Kernel.

Підтримка агросектору України


Open Agro University – це не просто освітній проєкт. Це програма, створена для підвищення кваліфікації молодих фахівців та зміцнення агросектору України. Завдяки таким ініціативам, аграрна галузь країни зможе ефективно працювати під час війни, а після перемоги – швидко відновитися.

Учасники та партнери


У заході взяли участь представники Полтавського Державного Аграрного Університету, Національного Університету Біоресурсів і Природокористування, Національного Університету Харчових Технологій, Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького, Дніпровської Політехніки, Східноукраїнського Національного Університету імені Володимира Даля, а також представники Проєкту USAID "Економічна підтримка України".

Джерело та фото: iGate
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+Enter

Топ категорії
З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі
Верховна рада України прийняла закон, який зобов'язує всіх українців — власників земельний паїв, сплачувати мінімальний...
04.12.21
30 066
0
Українським аграріям готують до 1 000 000 грн Українським аграріям готують до 1 000 000 грн
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
19 322
0