Onset представляє нові бездротові датчики зволоження ґрунту

количество просмотров478   28-04-2020, 19:02
Нові датчики HOBOnet TEROS мають намір запропонувати більшу кількість варіантів вимірювання ґрунту. Компанія Onset оголосила про випуск трьох нових датчиків вологості ґрунту, сумісних з HOBOnet: HOBOnet TEROS 11, HOBOnet TEROS 12 та HOBOnet TEROS 21. HOBOnet - мережева мережа бездротової мережі для віддаленого моніторингу на великій території.

Onset

Вологість ґрунту та температура ґрунту

За даними Onset, датчики HOBOnet TEROS 11 і 12 вимірюють вологість ґрунту (об'ємний вміст води) з кращою точністю та точністю, ніж порівнянні датчики. Датчики також вимірюють температуру ґрунту, а HOBOnet TEROS 12 вимірює також електропровідність.

Грунтовий водний потенціал

Датчик HOBOnet TEROS 21 використовується в системі HOBOnet для вимірювання як температури ґрунту, так і потенціалу ґрунтової води - більш точний спосіб вимірювання кількості води для рослин. Оскільки TEROS 21 вимірює водний потенціал ґрунту, він не потребує калібрування для різних типів ґрунту або засолення.

Значні заощадження

"Цей новий набір датчиків зволоження ґрунту HOBOnet TEROS забезпечує більш широкий спектр варіантів вимірювання ґрунту та більш повний огляд умов ґрунту", - сказав Річард Родрігес, менеджер з маркетингу продуктів Onset. "Маючи довший термін експлуатації продукції порівняно з аналогічними продуктами, датчики зволоження ґрунту HOBOnet TEROS можна розгортати протягом тривалого періоду між замінами, що призводить до значної економії для наших клієнтів."

Onset

Система HOBOnet дозволяє здійснювати веб-моніторинг польових умов для таких додатків, як управління посівами, дослідження та роботи в теплицях. Оскільки це бездротовий зв’язок, користувачі можуть розгорнути мережу датчиків, щоб легко контролювати декілька точок за допомогою однієї системи, уникаючи при цьому ризику довгих кабелів, які можуть перешкоджати польовим операціям та потенційно вразливі до ударів блискавки поблизу.

Як і всі датчики, сумісні з системою HOBOnet, датчики TEROS легко зв’язуються з мережевою мережею бездротової мережі HOBOnet, а дані доступні віддалено через HOBOlink, хмарну програмну платформу Onset.

Джерело та фото: futurefarming