Презентація рішень для аграрної цифрової революції з точністю до рослини. Ультра точний захист рослин


Презентація рішень для аграрної цифрової революції з точністю до рослини. Ультра точний захист рослин
23:38, 19 2024
256
0

Мета: представити нові революційні технології точного землеробства в Україні, які працюють із застосуванням ШІ в агроопераціях та сприяють збільшенню врожайності.

Час: початок о 12:30
Коли: 20 березня 2024 року
Місце проведення: м. Київ, вул. Рейтарська, 8/5а

На конференції у вас буде можливість:
✔️ першими ознайомитися з новими інтелектуальними технологіями внесення ТМЦ, їх перевагами та характеристиками;
✔️ отримаєте відповідь на запитання “Чому впровадження цих технологій виведе українські господарства на новий рівень та допоможуть заощадити та не перевитрачати кошти?”

Крім того, буде представлено три НОВИХ продукти, які є унікальні й революційні для українського ринку.
✔️ 1. Обприскувач ARA: новітня технологія від швейцарської компанії Ecorobotix. Вона використовує ШІ для визначення бур'янів та точно розпилює пестициди на них, оминаючи рослини. Ecorobotix є найточнішим обприскувачем на ринку, який підвищує ефективність, одночасно зменшуючи використання засобів захисту рослин. Оскільки світ стикається з проблемами виробництва продуктів харчування та сталого розвитку, технологія ARA Smart Sprayer пропонує багатообіцяючий шлях для більш ефективного, продуктивного та сталого ведення сільського господарства.

✔️ 2. Розкидач Power in precision: останнє слово у технологіях внесення добрив, який виготовлений в Італії за ексклюзивним технічним замовленням. Він дає доступ до точково внесення, щоб кожна ділянка поля отримала свою норму. Оптимізує кількість добрив, що дозволяє зменшити витрати, при цьому збільшити врожайність та прибутковість. Розкидач розроблений спеціально для професійних фермерів, які впроваджують точне землеробство і диференційне внесення добрив.

✔️ 3. Технологія обприскування Beeleap: поєднує в собі виявлення об’єктів у режимі реального часу. Точне розпилення до рослини, що надає можливість здійснювати комплексне управління захистом рослин. Beeleap допомагає оптимізувати використання ресурсів, мінімізувати вплив на навколишнє середовище, покращити стан культур і підвищити продуктивність.

FRENDT — найбільший інтегратор інновацій в агробізнес, лідер у сфері точного землеробства.
З усіх питань звертайтесь, будь ласка, до Марценюк Іван: (067) 447 57 37, info@frendt.ua.
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+Enter

Топ категорії
З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі
Верховна рада України прийняла закон, який зобов'язує всіх українців — власників земельний паїв, сплачувати мінімальний...
04.12.21
29 531
0
Українським аграріям готують до 1 000 000 грн Українським аграріям готують до 1 000 000 грн
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
19 067
0