John Deere розробив нову висеваючу послідовність Exact Emerge

John Deere розробив нову висеваючу послідовність Exact Emerge
Новини агробізнесу України
16:15, 27 апрель 2020
906
0
Компанія John Deere розробила нову висевающую послідовність - Exact Emerge, яка змогла збільшити виробництво, продемонструвавши пропашних культур, що в два рази розійшлися за збільшення швидкості відвідування до 16 км / год. Про це повідомляє прес-служба компанії.

John Deere Exact Emerge

«Якщо зазвичай звичайні пропашні сеялки забезпечують якісний відвідування на швидкості 8 км / год, де лімітируючий фактор швидкості знаходиться в рівномірному розміщенні сем'ян в борозде і в разі використання стандартних вишукуючих трубок, де семена падають під власним вісом, швидше падіння залежить від рикошетів -за неравномерних вібрацій, тракторія падінь кожного кожного семені розмінна і відстань між семенами в борозде може бути справді відмінною », - говорить у повідомленнях.

John Deere Exact Emerge

Завдяки новому вирішенню від John Deere - системи Exact Emerge можна працювати в два рази швидше, з більшою точністю і якістю відвідувати чим раніше, що дозволяє замінити парковий сеялок в два рази, або якщо скоротити терміни відвідування підряд.

Джерело та фото: agri-gator
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+Enter
Коментарії (0)


Топ категорії
Українським аграріям готують величезні штрафи Українським аграріям готують величезні штрафи
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
12 004
0
В Україні обкладуть податками селян, які обробляють свої паї В Україні обкладуть податками селян, які обробляють свої паї
Оформляти ФОП і декларувати доходи змусять жителів сіл, які не здали в оренду свої земельні ділянки, а обробляють їх...
04.04.21
8 327
0