Українським сім'ям видадуть безкоштовні продуктові набори: хто може отримати


Українським сім'ям видадуть безкоштовні продуктові набори: хто може отримати
23:45, 14 2024
448
0

Волонтери та благодійні організації продовжують надавати різну допомогу громадянам України, які опинилися у тяжкій ситуації через війну. Так, один із фондів розпочав збір заявок на продуктові набори. Хто може зареєструватися та як це зробити?

Благодійний фонд "Мирне небо Харкова" є одним із представників Всесвітньої Продовольчої програми, яка активно допомагає українцям. І зараз стартував збір даних про українські сім'ї для надання їм необхідних продуктів, який був ініційований Херсонською міською військовою адміністрацією.

Взяти участь у програмі можуть лише ті, хто проживає на території Херсонської територіальної громади та потребує допомоги. Пріоритет у видачі допомоги буде надано лише наступним категоріям:

✔️ Багатодітні сім'ї;
✔️ Сім'ї, у яких є дитина чи діти з інвалідністю;
✔️ Сім'ї з прийомними дітьми;
✔️ Сім'ї з неповнолітніми дітьми.

Щоб звернутись до організації, українським сім'ям потрібно заповнити запропоновану фондом анкету. Її можна знайти за цим посиланням. У заявці потрібно буде залишити контактні та деякі особисті дані.

Організатори збору підкреслили, що важливо правильно вказати інформацію у заявці, а потім дочекатися дзвінка від працівників фонду. Вони повідомлять, як і коли можна буде одержати продуктовий набір.

Джерело та фото: today.ua
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+Enter

Топ категорії
З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі
Верховна рада України прийняла закон, який зобов'язує всіх українців — власників земельний паїв, сплачувати мінімальний...
04.12.21
29 555
0
Українським аграріям готують до 1 000 000 грн Українським аграріям готують до 1 000 000 грн
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
19 078
0