Роботи на фермах Agerris готуються до комерціалізації

количество просмотров388   27-04-2020, 16:05
Австралійський Agerris зібрав 6,5 мільйонів доларів США від інвесторів з технологій Uniseed, Carthona Capital та BridgeLane Group для виробництва нових роботів. Компанія очікує, що незабаром комерційна взаємодія з деякими її ранніми прийнятими.

Agerris був запущений у квітні минулого року і зараз працює 14 штатних інженерів. Компанія народилася з досліджень в університеті Сіднея. "Зараз ми працюємо в напрямку комерціалізації", - каже виконавчий директор Agerris Салах Суккаріе. "Наша команда створює наших роботів, і ми проводили багато випробувань на фермах".

Agerris

Два типи роботів Agerris

Компанія-робот зосередила свою увагу на садівництві. Є два типи роботів типу Agerris. Перший, Digital Farmhand, націлений на ферми менших розмірів з овочами та деревними культурами. Це зможе допомогти фермерам в автономному видаленні бур’янів нехімічним, інтелектуальному обприскуванні сільськогосподарських культур та врожайності.

Розумні роботи Agerris

Другий, Swagbot, більше підходить для більших площ і випасу худоби. Цей автономний робот може ідентифікувати та викорінювати бур’яни, але також здатний контролювати пасовища та посіви. За словами пана Суккаріє, одного дня він також зможе пасти худобу.

"Обидва роботи покликані бути розумними, тому вони не є просто платформами, орієнтованими на gps", - пояснює пан Суккаріе. «Вони матимуть можливість одночасного машинного навчання і можуть одночасно робити такі речі, як виявлення та видалення бур’янів. Платформа та алгоритми машинного навчання готові. Зараз ми розглядаємо інструментальні системи. Наші роботи можуть працювати до доби та працювати в будь-яку погоду ».

Перший комерційний продукт Agerris зосереджується на фермерах у садівництві та має на меті надати цінову конкурентоспроможну послугу. «У садівництві є дуже великі виробники, але ви також маєте велику когорту виробників середнього розміру. Справа не в тому, що вони не можуть собі дозволити робота, але коли ви маєте справу з автоматизацією, ви також повинні турбуватися про загальні операції. "

Agerris

Постійні вигоди

Agerris запропонує фермерам можливість спочатку побудувати робототехнічну систему на своїй фермі. "Якщо ми надаємо свою послугу на їх фермі спочатку, фермери отримають певні вигоди одразу", - говорить пан Суккаріе. «Одночасно вони почнуть створювати необхідні навколо них оперативні інструменти. Таким чином це стає набагато більш постійною вигодою для їхнього господарства ».

Цифрова Farmhand також зможе допомогти в русі продукту. "Наприклад, пересуваючи ящики та товари навколо ферми", - говорить пан Суккаріе. «На початкових етапах важливо буде отримати робота, щоб міцно і безпечно рухатися куди-небудь навколо ферми. Щоб піти вгору і виконати ряд рядків і зробити обробку продуктів ".

Agerris

У той же час роботи можуть збирати інформацію для таких завдань, як прогнозування врожайності. "Вниз до окремих рослин", підкреслює пан Суккаріе. «Збір даних - це велика річ, яка може допомогти. Тоді ми також можемо перейти до інтелектуального автономного прополки ».

Платна послуга

Г-н Sukkarieh очікує, що незабаром буде комерційна взаємодія з деякими з тих, хто впроваджує цю технологію. "І тоді ми повільно почнемо нарощувати це вгору протягом року", - пояснює він. «Фермери заплатять за послугу, яку надає Agerris. Це було б так само, як якщо б ви найняли робочу силу ».

Agerris

Перш за все фермери отримають можливість дізнатися більше про їхні операційні аспекти, зазначає пан Суккаріе. "На цих ранніх етапах можна багато чому навчитися, але в перспективі наша служба може призвести до чогось постійного у господарстві".

Джерело та фото: futurefarming