Часті поломки комбайнів


Часті поломки комбайнів
16:23, 08 2024
345
0

Поломки будь-якої техніки можуть мати досить різноманітне походження. Вони залежать як від виробничих, механічних й зовнішніх, так і від людських факторів.

Саме тому важливо завчасно дізнаватися про доступні на ринку деталі, вивчивши каталог запчастин на комбайн, та центри обслуговування й ремонту. Це допоможе підібрати найбільш вигідну модель агрегату і з точки зору амортизації, і зі сторони експлуатації.

Стабільне зношування деталей


Частіше за все несправності стаються через відсутність постійного догляду за машиною та не фіксування зношування комплектуючих конструкції й розхідних деталей. Проблеми за такими причинами стосуються:
✔️ шин та коліс – в першу чергу мова йде про комбайни, які використовуються у важких умовах;
✔️ передачі – гідростатична система й різні частини структури передач можуть суттєво впливати на здатність пересування транспорту;
✔️ пошкодження конструкції та компонентів ріжучого вузла – під час збору врожаю максимальний механічний вплив випадає на леза, ножі, стрічкові пилкові елементи й зубці барабанів;
✔️ збою електроніки – короткі замикання та обрив дротів під напругою;
✔️ двигуна – іноді мотор сильно нагрівається або не отримує потрібну кількість змащування; також часто страждає система охолодження;
✔️ системи управління – проблема полягає як в електроніці, так і зовнішніх факторах;
✔️ системи врожайного збору – різноманітні несправності в очисних та сепараційних системах призводять до нерівномірного збору або повним чи частковим втратам врожаю, що несе за собою зайві фінансові витрати.

Попередити зношення комплектуючих та вихід з ладу деяких систем просто – через регулярні технічні огляди та встановлення оригінальних деталей.

Фактор людини


На будь-якому підприємстві необхідно проводити інструктаж з техніки безпеки та поводження з транспортом. Його ігнорування та недотримання загрожує нещасними випадками, травмуванням та критичним пошкодженням обладнання. Дуже часто через людський фактор виникають понаднормові витрати на паливо, втрата частини врожаю та утруднене пересування комбайна.

Невірне поводження з машиною викликає перегрів двигуна, збої у функціонуванні охолоджуючих та нагрівальних систем. Найчастіше безграмотне керування комбайном приводить до зіткнень з різними поверхнями, через що деформується метал, з’являються труднощі з виконанням різних технічних завдань.

Щоб уникнути неприємностей, потрібно до початку експлуатації провезти попередній огляд агрегату, отримати повноцінну підготовку по управлінню та взаємодії з комбайном.
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+Enter

Топ категорії
З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі
Верховна рада України прийняла закон, який зобов'язує всіх українців — власників земельний паїв, сплачувати мінімальний...
04.12.21
30 157
0
Українським аграріям готують до 1 000 000 грн Українським аграріям готують до 1 000 000 грн
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
19 367
0