Як роботи подають руку у формуванні майбутнього господарства

Як роботи подають руку у формуванні майбутнього господарства
16:53, 25 2020
1 471
0
В даний час сільськогосподарська галузь переживає швидку трансформацію, оскільки постійні технологічні інновації зростають. Просування в новітніх технологіях, таких як AI, великі дані, IoT, безпілотники та ін., Вже зробили революційний процес ведення сільського господарства і використовуються для збільшення загального виробництва продукції рослинництва. Тепер робототехніка приєднується до цього складного сектору, працюючи над покращенням майбутнього сільського господарства.

Роботи дозволяють фермерам бути ефективнішими та продуктивнішими в управлінні посівами. Вони можуть збирати яблука, збирати полуницю, збирати салат і боронувати бур’яни. Вибух населення, еволюція ШІ та зростання нових розробок робототехніки спонукали світ сільськогосподарських роботів вибухнути інноваціями.

Враховуючи звіт, очікується, що ринок сільськогосподарських роботів сягне від 7,4 млрд. Дол. США у 2020 р. До 20,6 млрд. Дол. США до 2025 р., Зростаючи на рівні CAGR в 22,8% протягом прогнозованих часових рамків.

Що роботи можуть зробити в сільському господарстві?

Робототехніка охопила широке коло галузей, переробивши свою робочу етику та методології. Оскільки його інновації та можливості перетворили багатьох на краще, роботи в наші дні відіграють ефективну роль у галузі землеробства.

Ось кілька способів, коли роботи можуть допомогти рукам у формуванні майбутнього господарства.

Розсадка розплідника

Поки прогнозується, що чисельність населення світу в 2050 році складе 9,8 мільярда, попит на продукти вдвічі збільшиться. Таким чином, це вимагає збільшення сільськогосподарського виробництва для задоволення зростаючого попиту в усьому світі. Ця потреба також змусила фермерів або сільськогосподарських працівників звернутися до робототехніки як до автоматичного рішення на майбутнє. Сьогодні існує зростаюча потреба в автоматизації медсестер, де насіння вирощується в молоді рослини, які згодом висаджуються назовні. Цей первинний процес посіву вимагає також робочої сили людини. Отже, роботи тут можуть допомогти полегшити ці виклики, зробивши сільськогосподарське виробництво більш ефективним та продуктивним. Такі компанії, як «Автоматизація врожаю», «FFRobotics» та ін., Пропонують рішення з робототехніки для висіву, горщиків та зберігання живих рослин у теплицях.

Моніторинг та аналіз врожаю

Сільськогосподарський робот має можливість трансформувати збір даних та обстеження на місцях для фермерів, агрономів та насіннєвих фірм. Оскільки моніторинг величезних сільськогосподарських угідь є найважливішою роботою, нові сенсорні технології та системи геомапінгу можуть дати можливість аграріям збирати набагато більш високий рівень даних щодо своїх культур. Наприклад, робот-фенотипізатор урожаю TerraSentia, розроблений вченими з університету Іллінойсу, здатний вимірювати ознаки окремих рослин за допомогою різних датчиків, включаючи камери. Він передає дані в режимі реального часу на телефон або ноутбук оператора. BoniRob, робот, розроблений робототехнікою Deepfield Robotics, також забезпечує ще більш детальний моніторинг, оскільки це може наблизитися до врожаїв.

Прополка сільськогосподарських культур та обприскування

Вилучення бур’янів із сільськогосподарських культур є одним з найбільших проблем сільського господарства. Щоб захистити від них сільськогосподарські культури, фермери розпорошують пестициди та вбивці бур’янів на поля, які не тільки є екстравагантними, але можуть серйозно зашкодити навколишньому середовищу. Отже, роботи тут забезпечують набагато ефективніший метод, зменшуючи кількість гербіциду, який використовується у вирощуванні сільськогосподарських культур. Багато технологічних компаній розробляють роботів, що знищують бур’яни, які вибірково отруюють бур’яни мікроскопами гербіцидів, все більше зменшуючи кількість гербіцидів, використовуваних фермерами. Наприклад, EcoRobotix розробив автономного 7-футового робота, оснащеного камерою, GPS, системою AI та двома робототехнічними зброями, які застосовують гербіцид при виявленні бур’янів.

Збирання врожаю

Зі зростаючим попитом на продукти та зростаючими інноваціями, компанії з робототехніки пропонують фермерам можливість значно зменшити витрати на ручну працю на збирання врожаю. Оскільки збирання та збирання врожаю, як м'які фрукти, більш хитромудрі і вимагають спритності вручну, ніж збирання культур, таких як кукурудза, ячмінь та інші, використання робототехніки може замінити сезонні ручні роботи на фермах. Наприклад, рясна робототехніка, яка дозволяє фермерам яблуневих садів збирати яблука за допомогою роботів замість сезонних збирачів. Оскільки яблука потребують уваги при збиранні, робот від Abundant Robotics призначений для точної роботи зі збиранням та зберіганням яблук. Робокроп - це ще один робот, який здатний збирати малину. Розібравши його на вік, робот обхоплює плід захоплюючою рукою і обережно відкладає його в очікуючий каламбур.

Так, від високотехнологічних теплиць до посіву хмар, сільськогосподарські роботи допомагають аграріям заповнити прогалини у дефіциті робочої сили. Вони також можуть автоматизувати повільні, повторювані та виснажливі завдання для фермерів, дозволяючи їм більше зосередитися на покращенні загальної врожайності виробництва.

Джерело та фото: superagronom
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+Enter
Топ категорії
З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі
Верховна рада України прийняла закон, який зобов'язує всіх українців — власників земельний паїв, сплачувати мінімальний...
04.12.21
25 250
0
Українським аграріям готують до 1 000 000 грн Українським аграріям готують до 1 000 000 грн
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
17 332
0