Японська компанія Yanmar запустила випробування автономних модулів

количество просмотров445   25-04-2020, 16:18
Японська компанія Yanmar запустила випробування нових автономних модульних платформ для моніторингу посівів. Випробування були розпочаті у Тоскані (Італія) у рамках проекту Smash (Smart Machine for Agricultural Solutions Hightech). Про це повідомляє Traktorist.ua

Yanmar

Машини працюють разом з дронами та датчиками у польових умовах, виявляють хвороби рослин і тим самим полегшують роботу аграрія.

На сьогодні існує два прототипи Smash. Один випробовується на виноградниках, інший — у посіві шпинату. Планується, що проект розвитку автономних платформ, у який партнерами було інвестовано близько 4 млн євро, триватиме два роки.

Суть проекту полягає у тому, що, крім догляду за посівами, платформи також можуть здійснювати відбір проб ґрунту та негайно аналізувати інформацію, подаючи її невеликими фрагментами.

Yanmar

Крім цього, Yanmar бере участь у розробці системи управління роботом-рукою на платформі, яка використовується для точного обприскування. Yanmar також працює над інтеграцією датчиків програмного забезпечення для управління машинами та автономної навігації.

Джерело та фото: Agri-gator