Які культури обіцяють найвищу рентабельність у 2024 році?

Які культури обіцяють найвищу рентабельність у 2024 році?
12:11, 07 2024
286
0

Цьогоріч аграрний сектор України зіштовхується з новими викликами та можливостями. Особливу увагу слід приділити вибору культур, які обіцяють найвищу рентабельність. Вибір конкретної культури для посіву повинен ґрунтуватися на аналізі ринкових умов, кліматичних факторів та доступності ресурсів. Окрім цього, не варто забувати про достатнє внесення добрив — лідером серед комбінованих залишається нітроамофоска. У цій статті ми розглянемо що, згідно з прогнозами експертів, слід сіяти у 2024 році.

Рентабельні сільськогосподарські культури: прогноз


Соняшник
Соняшник традиційно залишається однією з найбільш рентабельних культур в Україні. Завдяки стабільному попиту на соняшникову олію на світовому ринку, ця культура продовжує бути привабливою для українських аграріїв.

Кукурудза
Кукурудза займає друге місце за рентабельністю після соняшнику. Високий попит на кукурудзу як на корм для тварин робить її вигідною культурою для посіву.

Пшениця
Пшениця є ключовою зерновою культурою в Україні. Хоча рентабельність пшениці може бути меншою порівняно з соняшником та кукурудзою, стабільний внутрішній та зовнішній попит забезпечує високу ліквідність цієї культури.

Озимий ріпак
Озимий ріпак вважається перспективною олійною культурою. Зростання інтересу до виробництва біодизеля збільшує попит на ріпак, роблячи його вигідним варіантом для посіву.

Органічні культури
Органічне землеробство набуває все більшої популярності, а органічні продукти мають попит на світовому ринку. Культури, такі як органічні зернові, овочі та фрукти, можуть забезпечити високу рентабельність, особливо з урахуванням експортного потенціалу.

Підвищення врожайності культур за допомогою якісних добрив


Подбати про щедру врожайність допоможуть комплексні добрива. Так, добриво “Нітроамофоска-М” від українського виробника Тетра-Агро містить три основні елементи, необхідні для росту рослин: азот (N), фосфор (P) та калій (K). Завдяки цьому, забезпечує:

✔️ Повноцінне живлення рослин. “Нітроамофоска-М” забезпечує культури всіма необхідними макроелементами в оптимальних пропорціях, сприяючи їхньому здоровому розвитку.
✔️ Підвищення врожайності. Регулярне внесення цього добрива може значно підвищити врожайність, забезпечуючи рослини необхідними поживними речовинами для інтенсивного росту.
✔️ Покращення якості врожаю. Нітроамофоска-М не тільки сприяє кількості, але й покращує якість врожаю, враховуючи смак, розмір та зовнішній вигляд продукції.
✔️ Широкий спектр застосування. Це добриво ефективне для багатьох видів сільськогосподарських культур, враховуючи зернові, овочі, фрукти, і навіть декоративні рослини.
✔️ Легкість застосування. Нітроамофоска-М легко розсипається та швидко розчиняється в ґрунті, що забезпечує рівномірне розподілення поживних речовин.
✔️ Економічна ефективність. Використання цього добрива є економічно вигідним, оскільки зменшує необхідність в застосуванні додаткових добрив.

Бажаємо щедрого врожаю у 2024 році!
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+EnterТоп категорії
З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі
Верховна рада України прийняла закон, який зобов'язує всіх українців — власників земельний паїв, сплачувати мінімальний...
04.12.21
29 179
0
Українським аграріям готують до 1 000 000 грн Українським аграріям готують до 1 000 000 грн
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
18 926
0