BEDNAR представляє нові моделі універсальних культиваторів VERSATILL VO_L та FENIX FN

BEDNAR представляє нові моделі універсальних культиваторів VERSATILL VO_L та FENIX FN
18:08, 07 2024
229
0

BEDNAR представить нову модельну серію універсальних культиваторів VERSATILL. Це дві напівнавісні моделі серії VERSATILL VO_L з робочою шириною 6 і 7,5 метрів. Також BEDNAR представить нове покоління навісних культиваторів FENIX FN в сегменті універсальних культиваторів для глибокого обробітку ґрунту. Про це AgroTimes повідомили фахівці українського представництва компанії-виробника.

VERSATILL VO_L – універсальні культиватори з робочою шириною 5,8 та 7,5 м. VERSATILL – це універсальний культиватор для неглибокого обробітку стерні після збирання врожаю, підготовки посівного ложа, а також для швидкого зароблення пожнивних решток, а саме механічного видалення небажаного насіння, бур’янів і проміжних культур. VERSATILL VO_L – п’ятирядний культиватор з високим кліренсом рами та відстанню між лапами 17 см.

У стандартну комплектацію моделей VERSATILL VO_L входять лапи Hercules із пружинним захистом. Робочі стійки підходять для легких типів ґрунтів і переважного використання під час передпосівного обробітку. Для універсального використання протягом року, включаючи неглибокий обробіток стерні, ми рекомендуємо оснастити культиватор посиленими подвійними пружинними лапами Hercules.

Робочі стійки можуть бути оснащені двосторонніми долотами 60 мм, долотами LONG LIFE діаметром 50 мм або лапами шириною 200 мм. Лапи застосовуються для механічної прополкинебажаного насіння або передпосівного обробітку. Долота 60 мм і лапи 200 мм доступні в популярній версії LONG LIFE з твердосплавними наконечниками, які значно збільшують строк їх експлуатації.

За потреби для адаптації культиватора до виконуваних операцій VERSATILL VO_L може бути модифікований шляхом вибору відповідних робочих органів та заднього обладнання. Наприклад, задній подвійний коток U-RING (500 мм) / V-RING (530 мм) або трирядна штригельна борінка з гідравлічним або механічним налаштуванням робочого кута. Агрегат може бути оснащений вирівнювачами або вирівнювальною планкою Crushbar, що встановлюється перед задніми котками.

FENIX FN – це універсальний культиватор, який виконує широкий спектр робіт протягом року. Нове покоління культиваторів FENIX FN має жорстку конструкцію рами та новий тип міцного горизонтального пружинного захисту NON-STOP, який вперше використовувався в напівнавісних культиваторах FENIX FO_PROFI.

Навісний культиватор FENIX FN спочатку буде виготовлятися з робочою шириною 3 та 3,5 метри. Серія буде поступово розширюватися моделями з шириною захвату 4 і 5 метрів.

Культиватор FENIX FN сконструйований як трирядний агрегат з відстанню між лапами 31 см. Відстань між стійками в ряду 93 см. Таке розташування забезпечує чудовий ефект розпушування та перемішування, оскільки ґрунт обробляється по всій ширині агрегата з подальшим перемішуванням пожнивних решток. Стійки мають пружинний захист від перевантаження.

Горизонтальний захист захищає робочі органи від перевантаження завдяки двопружинній системі NON-STOP, яка не потребує обслуговування. Пружини мають попереднє натягнення до максимальної сили розчеплення 480 кг і максимальної висоти підйому 22 см у разі зіткнення з перешкодою.

Робочі органи LONG LIFE гарантують якість і тривалий термін службиFENIX FN може бути оснащений чотирма типами доліт і трьома типами крил, які дозволяють налаштувати агрегат на глибоке розпушування або обробіток стерні після збирання врожаю. Крім стандартних доліт 60 і 80 мм, доступні також високоміцні долота 40 і 80 мм LONG LIFE.

У стандартну комплектацію нового покоління FENIX FN входить гідравлічне регулювання робочої глибини. Налаштування вирівнювальної секції також просте, її можна оснастити вирівнювальними пластинами або дисками. Окремі сегменти вирівнювальної секції не потрібно встановлювати окремо. Секція котків автоматично регулюється відповідно до робочої глибини з можливістю додаткового механічного налаштування секції вирівнювання. FENIX FN пропонує задні котки діаметром від 470/370 мм до 630 мм. Культиватор може бути оснащений котками SPRING, U-RING, V-RING або трубчастим котком чи подвійним котком (комбінація трубчастого та решітчастого котка).

Джерело та фото: Agrotimes
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+EnterТоп категорії
З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі
Верховна рада України прийняла закон, який зобов'язує всіх українців — власників земельний паїв, сплачувати мінімальний...
04.12.21
29 179
0
Українським аграріям готують до 1 000 000 грн Українським аграріям готують до 1 000 000 грн
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
18 926
0