Автоматизовані системи стануть надважливими через брак агрофахівців

Автоматизовані системи стануть надважливими через брак агрофахівців
18:08, 07 2024
191
0

Завдяки системі AutoTill нової розробки для мульчувальних культиваторів відтепер є можливість автоматичного налаштування і функціонального контролю машини. Завдяки цій системі можна провести автоматичне налаштування машини відповідно до заданих параметрів (глибина обробітку та швидкість) та самостійно здійснити функціональний контроль. Про це AgroTimes повідомили фахівці українського представництва компанії-виробника – AMAZONE.

Так, AutoTill працює автономно, разом із роботом. Завдяки комунікації через ISOBUS на цьому етапі культиватор може взаємодіяти з роботом та контролювати функціональність машини, а також самостійно реагувати на неполадки у процесі обробітку. Крім того, мульчуючий культиватор повідомляє роботу, як можна вирішити можливу проблему. Так забезпечується висока експлуатаційна надійність під час автономного обробітку.

«Великою перевагою є те, що машина готова до автономного руху. Така функціональність набуде надважливого значення в майбутньому через брак кваліфікованих кадрів у сільському господарстві», – йдеться у повідомленні.


Для забезпечення успішної реалізації автономного обробітку ґрунту AMAZONE інтегрувала в мульчувальні культиватори систему AutoTill з різними сенсорними системами для моніторингу процесів.

Джерело та фото: Agrotimes
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+EnterТоп категорії
З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі
Верховна рада України прийняла закон, який зобов'язує всіх українців — власників земельний паїв, сплачувати мінімальний...
04.12.21
29 179
0
Українським аграріям готують до 1 000 000 грн Українським аграріям готують до 1 000 000 грн
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
18 926
0