В «Агротрейд» підключили дрони до системи цифрової агрономії

В «Агротрейд»  підключили дрони до системи цифрової агрономії
23:33, 31 2024
281
0

У 2023 році Група «Агротрейд» автоматизувала роботу з дронами, під’єднавши їх до системи цифрової агрономії Cropwise Operations.

Дрони вже давно стали незамінними помічниками під час виконання багатьох агрооперацій. Йдеться, наприклад, про внесення засобів захисту рослин чи десикацію посівів перед збиранням врожаю. Адже вони здатні працювати навіть тоді, коли класична техніка не може зайти у поле, як от після рясних дощів. Водночас дрони витрачають набагато менше енергоресурсів.

Однак навіть сучасні технології потребують вдосконалення та контролю. Саме тому у Групі «Агротрейд» підключили дрони до системи цифрової агрономії Cropwise Operations.

«Ми постійно працюємо над впровадженням сучасних рішень у агровиробництво. Зокрема, одним з головних досягнень 2023 року стала для нас автоматизація роботи з дронами. Вона спростила контроль за їх використанням, адже для внесення засобів захисту рослин ми переважно орендуємо цю техніку у сторонніх підрядників. Однак на ній зазвичай встановлений китайський софт, що несумісний з нашою системою цифрової агрономії Cropwise Operations. Тому, як і на іншу техніку, що працює на полях компанії, торік ми почали встановлювати на дрони власні gps-трекери. Це дозволяє точно визначити, чи були виконані роботи у повному обсязі, а також контролювати онлайн маршрути польотів, аби уникати конфліктних ситуацій з іншими аграріями. Відтепер, якщо дрон випадково зіб’ється з курсу, ми можемо оперативно це виправити», — розповідає директор IT-департаменту Групи «Агротрейд» підключили дрони до системи цифрової агрономії Сергій Орлов.


Джерело та фото: пресреліз Агротрейд
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+EnterТоп категорії
З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі
Верховна рада України прийняла закон, який зобов'язує всіх українців — власників земельний паїв, сплачувати мінімальний...
04.12.21
29 179
0
Українським аграріям готують до 1 000 000 грн Українським аграріям готують до 1 000 000 грн
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
18 926
0