МХП залишається лідером зі сплати податків в агросекторі

МХП залишається лідером зі сплати податків в агросекторі
14:57, 30 2024
340
0

МХП продовжує інвестувати в економіку та фінансову стійкість країни в умовах повномасштабного вторгнення.

У 2023 році підприємства компанії МХП перерахували до бюджетів всіх рівнів більше 6 млрд грн у вигляді податкових нарахувань, внесків і зборів. Ріст податкових відрахувань становить 31% у порівнянні з минулим роком.

За 2022 рік компанія сплатила понад 4,6 млрд грн податків. За версією видання Forbes Україна, таким чином, МХП у 2023 році знову стала найбільшим платником податків в аграрному секторі країни.

«Сплата податків — наш внесок у економіку України. Це активна участь МХП та кожного із працівників у формуванні фінансової стабільності країни. Це наша відповідальність перед державою, перед українцями. МХП — надійний тил, на який завжди можна розраховувати», — прокоментувала Вікторія Капелюшна, заступниця голови правління, фінансова директорка МХП.


МХП

Від початку повномасштабного вторгнення компанія МХП бачить свою роль в підтримці продовольчої безпеки та економіки України.

Разом зі стратегічним партнером — благодійним фондом «МХП-Громаді» — МХП реалізує соціальні проєкти, спрямовані на підтримку тих, хто цього потребує найбільше, розвиває громади, підтримує важливі мистецькі ініціативи, утверджуючи українську культуру.

Компанія розвиває програму «МХП Поруч» — надає індивідуальний супровід та комплексну підтримку військовим, ветеранам, їхнім родинам та тим, хто чекає близьких з фронту. Програма спрямована на співробітників компанії та жителів громад.

Джерело та фото: пресреліз АГРОТРЕЙД
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+EnterТоп категорії
З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі
Верховна рада України прийняла закон, який зобов'язує всіх українців — власників земельний паїв, сплачувати мінімальний...
04.12.21
29 179
0
Українським аграріям готують до 1 000 000 грн Українським аграріям готують до 1 000 000 грн
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
18 926
0