Сервісне обслуговування буде головним трендом українського ринку агротехніки цього року, — Іван Дергалюк

Сервісне обслуговування буде головним трендом українського ринку агротехніки цього року, — Іван Дергалюк
09:58, 30 2024
420
0

Головним трендом ринку аграрної техніки у 2024 р. буде постачання запасних частин та сервісне обслуговування. Про це в інтерв’ю для Українського клубу аграрного бізнесу (УКАБ) розповів директор «Агротехсоюз» Іван Дергалюк. Пише growhow

Він зазначив, що під час кризи фермерські господарства замість купівлі нової техніки надають перевагу підтримці належного технічного стану свого наявного парку. Придбання ж нових агрегатів розглядають лише за умови нагальної потреби для господарювання.

Сьогодні особливо це стосується областей, які були окуповані та в яких велися і ведуться бої. В цих регіонах перед бізнесом постали виклики через втрату людей та руйнування інфраструктури, низьку ціну на збіжжя, обмеження фінансування комерційними банками через ризики, здорожчання логістики, обмеження ведення діяльності в прикордонні тощо.

За словами Івана Дергалюка, ці та інші фактори вплинули на значне зниження ринку нової сільгосптехніки, порівняно з довоєнним часом. Він вважає, що вони даватимуть відлуння ще в найближчому майбутньому. Водночас зріс попит на сервісне обслуговування та постачання запасних частин.

— Для забезпечення якісного та оперативного обслуговування техніки наша компанія роками інвестувала в розвиток персоналу та інфраструктуру. Сервісні центри в Київській, Чернігівській, Сумській та Харківській областях обладнані постами стаціонарного ремонту техніки та ділянками агрегатного ремонту. Маємо сучасний парк мобільних майстерень, з яких окремо можна виділити 11 діагностичних автомобілів та 8 машин агрегатного ремонту, — розповів Іван Дергалюк.


Щодо техніки, яка торік мала найбільший попит серед клієнтів «Агротехсоюз», він виділив колісні трактори CLAAS AXION 900-ї серії та зернозбиральні комбайни CLAAS TRION, зазначивши, що ці самохідні агрегати отримали чудові відгуки аграріїв, що і вплинуло на їх збут. Серед знарядь та агрегатів фермери найчастіше обирали оборотні плуги від 7 корпусів, короткі дискові борони та розподільники мінеральних добрив.

Інфраструктура «Агротехсоюз» розташована в областях, які постраждали і страждають від бойових дій та окупації. Іван Дергалюк розповів, що компанія допомагає співробітникам, що зазнали біди, підтримує мобілізованих співробітників та активно співпрацює з громадами та профільними навчальними закладами у громадах, де має представництва.

— Як частина свідомого українського бізнесу, «Агротехсоюз» підтримує Збройні Сили України з 2014 року. Після початку повномасштабної війни ця допомога тільки посилилась, попри збитки, які несе компанія через війну. У 2022 році на потреби оборони компанія витратили близько третини прибутку. Зокрема, була надана фінансова підтримка, закуплене необхідне обладнання, передані автомобілі та здійснені перевезення вантажів, — розповів Іван Дергалюк.


Як повідомила GrowHow пресслужба УКАБ, минулого місяця «Агротехсоюз» доєднався до клубу. Компанія в асоціації вбачає потужну підтримку при спілкуванні бізнесу з державою та налагодження міцних взаємовигідних контактів серед учасників.

Зазначимо, що «Агротехсоюз» є офіційним дилером передових світових виробників сільськогосподарської техніки: CLAAS, LEMKEN, AMAZONE, GERINGHOFF та ALPEGO. Компанія має широку мережу повноцінних філій з майданчиками для техніки, складами запасних частин, кваліфікованими сервісними інженерами та спеціалістами з продажів.

Джерело та фото: Growhow
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+EnterТоп категорії
З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі
Верховна рада України прийняла закон, який зобов'язує всіх українців — власників земельний паїв, сплачувати мінімальний...
04.12.21
29 179
0
Українським аграріям готують до 1 000 000 грн Українським аграріям готують до 1 000 000 грн
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
18 926
0