Чому плодоовочева торгівля масово переходить з Viber в Телеграм

Чому плодоовочева торгівля масово переходить з Viber в Телеграм
17:08, 21 апрель 2020
1 000
0
Згідно незалежного дослідження Kantar, додаток Viber встановлено на 96% смартфонах українців. У Молдові та Грузії, до останнього часу, Telegram був і зовсім майже невідомий серед аграріїв, а в Росії він офіційно і зовсім, ніби як, заборонений. Але, незважаючи на це, проект EastFruit для своїх торгових платформ (EF Trade Platform, EF Technology і УкрОпт) вибрав саме месенджер Telegram.

При цьому багато учасників плодоовочевого ринку України - від фермерів до експортерів, вже зараз активно переходять на Telegram, а в Росії і Узбекистані майже вся плодоовочева торгівля відбувається на цій платформі. Спробуємо розібратися, чому Telegram краще для бізнесу і в чому він перевершує Viber.

1. Зручність користування і швидкість роботи

Швидкість роботи програми Telegram, просто вражає. Перемикання між чатами відбувається миттєво навіть на досить слабких смартфонах. А якщо після Telegram доводиться використовувати Viber, то відчуття такі, як пересісти з BMV на «Жигулі».

Якщо ви продаєте або купуєте фрукти, ягоди, овочі, горіхи, зелень і іншу плодоовочеву продукцію, то швидкість прийняття рішень для торгівлі є ключовою перевагою перед іншими учасниками ринками. Тому переходячи на Telegram, ви відразу одержуєте перевагу в швидкості. Також, у людей, що займаються продажами, завжди обмежена часом. Telegram дозволить вам скоротити втрати часу - в торгових групах на базі телеграм ви зможете переглянути, приблизно в три рази більше інформації, ніж в Вайбер за той же відрізок часу.

Останнім часом Viber додає все більше нових функцій, які роблять месенджер зручніше, але при цьому Viber стає все більше схожим на Telegram - адже всі ці функції в телеграм були реалізовані вже давно. Тільки нововведення Viber зовсім не роблять його набагато швидше - він залишається громіздким і повільним у порівнянні з Telegram.

2. Ресурси смартфона

У багатьох користувачів Viber настає в житті момент, коли в смартфоні закінчується пам'ять. Доводиться лізти в папку з Вайбер і видаляти гігабайти картинок, відео і голосових повідомлень, надісланих друзями або переглянутих в групах.

І тут Telegram залишає Viber далеко позаду, використовуючи хмарне зберігання даних. Іншими словами вас не хвилює, який розмір фото або файлу і скільки ви їх отримали або відіслали. На вашому телефоні їм зберігатися не обов'язково. Адже, по-перше, поки ви не відкриєте повідомлення з медіа, файл не завантажиться в пам'ять телефону, а по-друге, в налаштуваннях можна вказати, скільки часу потрібно зберігати медіа-файли в пам'яті телефону. Ну і навіть, якщо ви використовуєте великий період зберігання і пам'яті не вистачило, видалити всі файли можна за пару секунд всього однією кнопкою.

Крім цього, завдяки зберіганню даних у хмарі, ви ніколи не втратите ваші дані. І зможете прочитати всі повідомлення з будь-якого пристрою, в будь-який час і за будь-який період.

3. Спам

Користувачі Viber отримують величезну кількість спаму. Правда, зараз його стало трохи менше. Але в Telegram його немає взагалі. Чому? Справа в тому, що після реєстрації в додатку, не обов'язково синхронізувати вашу записну книжку з Telegram і ваш номер телефону ніхто не дізнається. Крім цього, написати вам можна, тільки відповівши на повідомлення, яке ви написали першим.

4. Безпека

Основним завданням створення телеграм було, забезпечення повної безпеки даних і особистого листування користувачів. Для цього месенджер використовує двоетапну авторизацію, захищений протокол зв'язку, унікальний механізм шифрування дзвінків і багато іншого. Telegram заборонений в Росії, через відмову надати спецслужбам ключі шифрування. Крім цього, автор програми Павло Дуров навіть оголосив нагороду в $ 300 000 тому, хто зламає його аккаунт. Нагорода ще не знайшла свого героя. Тому, Telegram вважається набагато безпечнішим месенджером, ніж Viber.

5. Канали або паблік-чати

Для просування вашого бізнесу Telegam дає унікальну можливість створити власний паблік-чат або так званий - канал. Вибирайте тему, відповідну вашому бізнесу і цікаву вашим потенційним покупцям, публікуйте контент по темі і періодично розповідайте про новинки та акції, тобто продавайте аудиторії свої товари або послуги. У Viber створити публічний аккаунт можна тільки за спеціальною заявкою.

6. Боти

Ще одна унікальна фішка Telegram - боти. Це програми, які написані спеціально для Телеграма. У пошуку вони прописуються, як звичайні люди, але виконують цілком конкретні функції. Наприклад, переводять повідомлення на будь-яку мову, розповідають анекдоти, шукають картинку по заданій темі, вітають вас в групі, розповідають про правила та інше.

Саме бот забезпечує інтеграцію наших груп Telegram c Торгової майданчиком East-Fruit Trade.

7. Можливість бачити історію листувань в Групах

Коли ви приєднаєтеся до публічної групі в Viber, то побачите тільки нові повідомлення, а все про що говорили в групі до цього, залишиться таємницею. У Telegram, завдяки хмарному зберігання даних, будь-який приєднався учасник має можливість бачити всю попередню його входу історію повідомлень.

Крім цього, месенджер надає можливість швидко відфільтрувати історію на наявність в ній: посилань, відео, аудіо, голосових повідомлень, фото, інших файлів. Це дуже зручно і корисно, якщо ви активно торгуєте плодоовочевою продукцією.

8. Хештегом

На відміну від Viber в Telegram є можливість додавання хештегів в повідомлення і подальшого пошуку по ним, що розширює коло користувачів, які побачать ваше повідомлення.

Більш того, використовуючи хештеги, ви можете легко знаходити потрібну вам інформацію буквально за частки секунди. А це теж економія цінного часу для бізнесмена, який хоче продати або купити овочі та фрукти.

9. Передача файлів

Viber обмежує розмір файлів, що передаються 200 Мб, крім цього дозволяє відправити не більше 10 картинок в 1 повідомленні і 1 відеофайл розміром до 10 Мб і довжиною менше 3 хвилин. У Telegram можна скачати і відправити до 1,5 Гб інформації без обмеження за якістю і кількістю. Крім цього при відправці зображень Telegram завжди уточнить, як їх відправити, у вигляді галереї або файлом без втрати якості. Viber ж без попередження стисне і відправить ваші фото із заниженим якістю. У плодоовочевої торгівлі - це може коштувати вам потенційно перспективного контракту.

10. Відкладені повідомлення і автозбереження

З недавніх пір в Telegram з'явилася можливість планувати відправку повідомлень, вказуючи дату і час відправки. А відправляючи відкладені повідомлення самому собі в «Вибране», можна використовувати телеграм для нагадувань.

Ще одна класна функція - це автосохранение невідправлених повідомлень. Часто буває, що починаєш писати повідомлення, а потім відволікаєшся і забуваєш. Потім, проведіть по екрані чати і там, де не відправлено повідомлення, відразу бачиш. І що дуже важливо, якщо почав писати на PC, то навіть на телефоні ти побачиш, де забув відправити повідомлення.

11. Угруповання по папках

Тривале і активне використання месенджерів, призводить до того, що з часом у вас накопичується величезна кількість різних груп і особистих чатів, які звалені в одну купу. І тут вам на допомогу прийде зовсім нова функція, яка з'явилася в останньому оновленні телеграм - папки. Тепер можна сортувати і групувати чати, канали, групи і боти в відповідні папки. Налаштування папок автоматично перенесуться на все пов'язані пристрої, включаючи PC з Telegram Desktop.

12. Пошукова видача

Ну і, наостанок, бонус. На відміну від Viber, публічні канали та групи Telegram присутні в пошуковій видачі Google. Тобто, повідомлення, опубліковані у відкритих групах, можуть бути знайдені за допомогою пошукової системи, що збільшує аудиторію переглядів. Для тих, хто просуває свою продукцію або послуги, це найважливіша функція.

Як бачимо, Viber за багатьма пунктами поступається Telegram. До речі, за даними того ж дослідження Kantar, в 2019 році приріст аудиторії Telegram в Україні збільшився з 27,5% до 46,7%. Тому вибір для будь-якого бізнесмена, який цінує свій час і ефективність його використання, є досить очевидним - перехід на Telegram прямо зараз різко підвищить ефективність маркетингу його продукції і заощадить час.

Нагадуємо, що приєднатися до наших плодоовочевих торговим групам можна за наступними посиланнями.

EF Trade Platform - найбільша в Telegram міжнародна група для торгівлі плодоовочевою продукцією (більше 7 тис. Учасників) і єдина, повністю інтегрована в плодоовочевої портал №1 регіону (east-fruit.com).

УкрОпт - група для тих, кому цікавий тільки внутрішній ринок плодоовочевої продукції України (фрукти, овочі, ягоди, картопля, зелень, горіхи і продукти переробки). Це найбільш швидкозростаюча плодоовочева група Telegram, що набрала за три тижні понад півтори тисячі учасників.

EF Technology - група для всіх елементів технологій вирощування, доробки, зберігання, упакування, сортування і т.п. плодоовочевої продукції, а також для реклами супутніх послуг.

Джерело та фото: east-fruit
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+Enter
Коментарії (0)


Топ категорії
Українським аграріям готують величезні штрафи Українським аграріям готують величезні штрафи
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
12 664
0
В Україні обкладуть податками селян, які обробляють свої паї В Україні обкладуть податками селян, які обробляють свої паї
Оформляти ФОП і декларувати доходи змусять жителів сіл, які не здали в оренду свої земельні ділянки, а обробляють їх...
04.04.21
8 877
0