Конвеєрна стрічка від EuroBelt


Конвеєрна стрічка від EuroBelt
17:19, 24 2024
254
0

Як функціонує транспортерна стрічка


Транспортерні стрічки даного типу проявляють високий рівень універсальності, придатні для використання як у легких, так і важких умовах. Під загальним призначенням розуміється відсутність особливих вимог до виробу, включаючи масло-, зносо- та морозостійкість.

Транспортерна стрічка складається з трьох шарів:
1. Робочий верхній шар, який безпосередньо контактує з вантажем. Виготовлений з гуми високої щільності і має збільшену товщину.
2. Неробочий нижній шар, який контактує з конвеєрними роликами та барабанами.
3. Внутрішній тканинний шар, що виконує армуючу функцію та забезпечує захист від розривів та деформацій.

Тканинний шар виготовляється з поліамідних синтетичних ниток. Залежно від моделі стрічки, кількість таких шарів може варіюватися від 2 до 5. Крім того, конвеєрна стрічка може бути обладнана гумовим бортом, який функціонує як захист.

Транспортерні стрічки: область використання


Застосування конвеєрних транспортерних стрічок є надзвичайно розмаїтим. Вони використовуються в сільському господарстві для переміщення продукції та кормів, в скляному виробництві для постачання сировини, у гірничодобувній та металургійній промисловості для транспортування корисних копалин та відходів, на фабриках переробки вторинної сировини для завантаження матеріалів та в інших галузях.

Гумовотканинні конвеєрні стрічки ідеально підходять як для роботи з сипучими вантажами, так і для переміщення гранульованих, пилоподібних та шматкових матеріалів. Важливо правильно вибрати тип стрічки, щоб забезпечити максимальну довговічність виробу.

Виробники пропонують моделі для різних умов використання:
1. Для легких умов, придатних для неабразивних сипких вантажів.
2. Для середніх умов, що можуть використовуватися з сипучими та шматковими матеріалами фракцією до 150 мм.
3. Для важких умов з високою міцністю, які дозволяють переміщати руду, каміння та навіть колоди.

Для підвищення експлуатаційних характеристик своїх виробів виробники використовують бортики, ребра та виступи на конвеєрних стрічках. Ці елементи запобігають розсипанню матеріалів і збільшують їх зчеплення з поверхнею.

Компанія Euro Belt пропонує придбати конвеєрні стрічки загального призначення різних типів і розмірів. Наш асортимент включає якісні вироби від відомих брендів, що відповідають нормам і стандартам Євросоюзу. Ми пропонуємо широкий вибір товарів, конкурентоспроможні ціни і високий рівень обслуговування. Наші менеджери допоможуть вам правильно вибрати продукцію і організують доставку до будь-якої точки України. Euro Belt співпрацює як з роздрібними, так і з оптовими клієнтами.

Джерело та фото: пресреліз EuroBelt
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+Enter

Топ категорії
З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі
Верховна рада України прийняла закон, який зобов'язує всіх українців — власників земельний паїв, сплачувати мінімальний...
04.12.21
29 847
0
Українським аграріям готують до 1 000 000 грн Українським аграріям готують до 1 000 000 грн
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
19 216
0