Астарта в умовах карантину планує роботу за допомогою AgriChain Farm

Астарта в умовах карантину планує роботу за допомогою AgriChain Farm
19:43, 20 2020
1 283
0
альтернативный текст
В Астарті на полях під час польових робіт немає великої кількості людей, адже всі завдання на день агрономи, механізатори, диспетчери планують за допомогою ІТ-модуля AgriChain Farm. Про це розповів директор департаменту сільськогосподарського виробництва Астарти Вадим Скрипник, повідомляють у компанії.

AgriChain Farm

За його словами, це в агрохолдингу вважають своєю перевагою, адже в режимі віддаленого планування, моніторингу та звітності польових операцій у компанії вже працюють понад рік і завдяки цьому зараз, в умовах карантину не відчули труднощів в організації робіт.

«У зв’язку з оголошеним у країні карантином, організаційні підготовчі роботи до виходу в поле проводилися у віддаленому режимі – з 16 березня максимальна кількість працівників почала працювати дистанційно. Проте це ніяк не вплинуло на продуктивність нашої роботи, бо ми вибудували сталу комунікацію з усією командою у форматі чатів та спільних онлайн-конференцій», – зазначив директор департаменту сільськогосподарського виробництва «Астарти» Вадим Скрипник.

Як зазначається, завдяки сприятливим погоднім умовам підприємства «Астарти» розпочали весняно-польові роботи згідно з запланованими термінами. Вже завершено висів ярого ячменю та практично закінчується підживлення озимих культур.

«Для максимального збереження продуктивної вологи в орному шарі ґрунту, закриття вологи і висів відбуваються практично одночасно. Зараз триває посівна цукрових буряків та соняшника в агрофірмах Полтавської, Хмельницької та Вінницької областей. В посівній задіяно новопридбані сучасні посівні комплекси, які збільшать точність висіву та продуктивність роботи», – йдеться в повідомленні.


У порівняні із 2019 роком, сівозміна компанії в 2020 не зазнає змін, тому традиційно основними ярими культурами залишаються цукрові буряки (35 тис. га), кукурудза (65 тис. га), соя (28 тис. га) та соняшник (41 тис. га).

AgriChain Farm

Компанія на 100% забезпечила потреби усіх дочірніх підприємств насіннєвим матеріалом власного бренду Astarta Select та іноземної селекції, добривами, засобами захисту рослин та пальним, закупівлі яких відбувалися в кілька етапів, починаючи з жовтня 2019 року, що дало можливість ретельно обрати контрагентів для співпраці з акцентом на якість придбаної продукції та придбати все необхідне згідно бюджетних планів.

Джерело та фото: Agrotimes
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+EnterТоп категорії
З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі
Верховна рада України прийняла закон, який зобов'язує всіх українців — власників земельний паїв, сплачувати мінімальний...
04.12.21
25 928
0
Українським аграріям готують до 1 000 000 грн Українським аграріям готують до 1 000 000 грн
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
17 636
0