Астарта отримала кредитну підтримку Ощадбанку

Астарта отримала кредитну підтримку Ощадбанку
12:14, 27 2023
793
0

Астарта уклала з Ощадбанк кредитну угоду для фінансування інвестиційного проєкту з будівництва заводу з поглибленої переробки сої та виробництва соєвого протеїнового концентрату.

Загальна сума кредитного ліміту становить 60 млн доларів США. Термін кредитування – 7 років.

«Це наш перший спільний з Астартою масштабний проєкт. Він є прикладом саме тих проєктів, на які розраховує Уряд України у планах економічного відновлення країни. Це українські інвестиції в нашу переробну галузь із залученням коштів в українській фінансовій системі. За участь у фінансуванні цього проєкту була висока конкуренція між низкою банків. І те, що Астарта підписала угоду саме з Ощадбанком, свідчить про готовність державних банків підтримувати український бізнес під час війни», – наголосив Юрій Каціон, заступник голови правління Ощадбанку, відповідальний за корпоративний бізнес.


«Сільське господарство та переробна промисловість – серед галузей, які є основою української економіки з точки зору виробництва, експортних надходжень, сплати податків та створення робочих місць. Тому реалізація інвестиційних проєктів, а особливо у сфері глибокої переробки сільськогосподарської продукції, є вкрай важливою як для підтримання економічної стабільності країни під час війни, так і для її післявоєнного відновлення. Ми вдячні команді банку за злагоджену роботу. Саме завдяки таким банкам як Ощадбанк, Астарта має можливість розпочати реалізацію масштабного інвестиційного проєкту навіть в умовах воєнного стану», – зазначила Лілія Лиманська, фінансова директорка агропромхолдингу Астарта під час підписання кредитної угоди.


Джерело та фото: пресреліз агропромхолдингу "Астарта-Київ"
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+EnterТоп категорії
З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі
Верховна рада України прийняла закон, який зобов'язує всіх українців — власників земельний паїв, сплачувати мінімальний...
04.12.21
29 179
0
Українським аграріям готують до 1 000 000 грн Українським аграріям готують до 1 000 000 грн
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
18 926
0