Кернел оновлює тракторний парк технікою Fendt від Цепелін Україна

Кернел оновлює тракторний парк технікою Fendt від Цепелін Україна
19:55, 17 2020
1 482
0
альтернативный текст
Компанія «Кернел» спільно з «Цепелін Україна» вже другий рік веде оновлення тракторного парку на базі одного зі своїх господарств. В рамках даного проекту в березні 2020 року відбулася чергова поставка техніки: два трактори Fendt - 1050 ProfiPlus і 1050 PowerPlus. Про це повідомляє прес-служба компанії «Цепелін Україна».

У компанії Кернел відзначають, що таке технічне переозброєння дозволить перейти на більш продуктивні сільськогосподарські технології з одночасним впровадженням онлайн-контролю ключових показників парку техніки, а також впровадженням кращих сучасних технологій точного землеробства.

«Дві версії топового трактора Fendt, а саме - PowerPlus і ProfiPlus. Обидві машини на заводі були обладнані всім необхідним, в тому числі системами навігації Trimble. Версія PowerPlus надає оператору базовий набір необхідних для управління опцій, в той час як ProfiPlus - більш інтелектуальна, що дозволяє використовувати в терміналі трактора всі переваги систем точного землеробства: контроль відключення секцій, диференційована норма внесення, картографування », - відзначають в« Цепелін Україна » .

Серед критеріїв, які стали ключовими при виборі виробника, моделі і постачальника техніки, в «Кернел» відзначають, що звертали увагу на ефективність сільгоспмашин, тобто найнижчі операційні витрати на одиницю виконаної роботи; щоб трактори могли виконувати широкий спектр робіт і легко агрегатувалися з найпередовішими посівними комплексами. Важливими також стали наступні показники: можливість роботи в полі з високою швидкістю, простота управління і комфорт оператора, доступність і висока кваліфікація сервісу.

Окремо потрібно виділити фінансову модель, яку пропонує «Цепелін Україна», що забезпечує «Кернел» найменшу вартість володіння. Як розповідають в «Цепелін Україна», фінансова модель побудована в формі оперативної оренди.

«Клієнт купує не трактор, а певна кількість годин, натомість отримує трактор в господарстві; навчений персонал; технічне обслуговування, гарантійний ремонт і негарантійний ремонт, покритий страховкою », - пояснює менеджер« Цеппелін Україна ».

Придбані трактори на підприємстві «Кернел» будуть застосовуватися для робіт з грунтообробної технікою, посівними комплексами, для підвозу води, роботи з перевантажувачами під час збирання врожаю. Завдяки ефективності та універсальності тракторів Fendt 1050 інженерної службі «Кернел» вдалося скласти технологічну карту, яка передбачає завантаженість техніки протягом всього року. Таким чином вдалося не тільки зменшити парк тракторів, а й звузити номенклатурний ряд, що позитивно позначилося на ключових економічних показниках господарства.

Джерело та фото: Agri-gator
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+EnterТоп категорії
З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі
Верховна рада України прийняла закон, який зобов'язує всіх українців — власників земельний паїв, сплачувати мінімальний...
04.12.21
26 676
0
Українським аграріям готують до 1 000 000 грн Українським аграріям готують до 1 000 000 грн
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
17 802
0