Астарта та John Deere уклали одне з найбільших угод в Європі
В цьому році найбільшою домовленістю на ринку техніки стала угода між компаніями «Астарта» і John Deere Україна, в результаті якого агрохолдинг придбав 31 трактор потужністю 345 к.с.
Компанія Астарта перед початком весняної посівної, в рамках реалізації першої черги п'ятирічної інвестиційної програми по оновленню агротехніки, придбала 31 трактор John Deere та 21 одиницю зернових, просапних та бурякових сівалок.
За словами директора John Deere Україна Пітера Закса, для компанії John Deere цю угоду, безумовно, одне з найбільших в Європі в 2020 році, а для John Deere Україна угоду такого масштабу - чудова віха, завдяки компанії «Астарта» і їх довірі до бренду.
«Перш за все, від імені всієї компанії John Deere ми хотіли б висловити подяку компанії« Астарта »за довіру до наших продуктів, нашої дилерської мережі і нашому спектру послуг. Для John Deere Україна - це одна з найбільших угод з 2014 року, і ми могли досягти цього лише завдяки злагодженій роботі команди компанії і дилерів. Варто відзначити, що компанія «Астарта» зараз на шляху до того, щоб стати найбільшим власником обладнання John Deere, але насправді ми більше зацікавлені, щоб клієнт був задоволений у всіх аспектах поставки: якість продукції, обслуговування, поставка деталей, а також фінансування . Нам подобається, коли наші клієнти кидають нам виклик, оскільки це мотивує до постійного вдосконалення », - розповідає Пітер Закса.
У компанії «Астарта» відзначають, що рішення щодо вибору виробника техніки далося нелегко, адже коли агрохолдинг вийшов на ринок із заявкою про необхідність такої кількості тракторів з вказаним рівнем енергоефективності та потужності, надійшли пропозиції від всіх виробників техніки, які представлені в Україні. Цей процес почався в листопаді 2019 року, а остаточне рішення компанією було прийнято в кінці лютого 2020 року.
«З самого початку ми визначилися з характеристиками, які повинні мати трактори для забезпечення наших потреб, - їх потужність, енергоефективність, наявність систем паралельного водіння і, звичайно, найголовнішим і дуже важливим для нас фактором є наявність якісного, кваліфікованого, високопрофесійного сервісного обслуговування поблизу наших підприємств. Тому було дуже багато супутніх умов не тільки щодо покупки, але і подальшого обслуговування. Відбулося кілька турів тендерних торгів, і в фіналі залишилося три бренди техніки, один з них - John Deere », - розповідає директор департаменту сільськогосподарського виробництва компанії« Астарта » Вадим Скрипник.
Перш ніж прийняти рішення, компанія провела кілька етапів переговорів не тільки з виробниками техніки, але і з дилерськими компаніями. В агрохолдингу були обов'язковими вимоги, щоб сервісні компанії перебували на відстані не більше 100 км від виробничих агрофірм «Астарти», щоб в разі виходу з ладу тракторів мати можливість дуже швидко відреагувати і починають техніку.
«Ми розглядали можливість купити техніку декількох брендів, але логічно правильно купувати один модельний ряд, щоб мати одну номенклатуру запчастин і принципи обслуговування техніки. Зараз ми переконуємося, що все-таки купити трактори одного виробника було вірним рішенням.
Ми дуже ретельно вивчали вартість одного Напрацювання, сервісну підтримку, детально і скрупульозно підійшли до цих процесів і, врешті-решт, економічно обґрунтовано було прийнято рішення про придбання тракторів саме бренду John Deere », - розповідає Вадим Скрипник.
За його словами, також важливими факторами при виборі постачальника техніки були: два роки гарантійного обслуговування на основні вузли техніки, вигідні умови оплати, наявність машин і своєчасне постачання їх до початку весняно-польових робіт, а також можливість вибору сервісних компаній, які будуть обслуговувати компанію .
«Астарта» вибрала чотири дилерські компанії John Deere, які знаходяться найближче до виробничим підрозділам агрохолдингу: «Агрістар» - на Полтавщині, «Юпітер 9 Агросервіс» - на Чернігівщині, «РДО Україна» - в Черкаській та Вінницькій областях і «Агросем» - на Хмельниччині.
Як зазначив Пітер Закса, за останні чотири роки дилерська мережа John Deere Україна значно розвинулася завдяки збільшенню кількості техніки і фокусу компанії на надання кращого сервісу для клієнтів. Так, кількість сервісних інженерів у дилерів зросла більш ніж удвічі, а кількість торгових точок і пунктів обслуговування збільшилася до 35 по всій країні і продовжує рости.
«Ми щороку проводимо навчання, щоб забезпечити сервісним інженерам необхідні знання та навички для підтримки наших клієнтів. Для забезпечення найкращого обслуговування клієнтів дилери можуть використовувати цілий ряд інноваційних інструментів на основі нашого телематичного рішення JDLink. Ці інструменти (дистанційна діагностика через Service Advisor Remote і віддалений доступ до дисплея Remote Display Access) дають можливість надавати віддалену підтримку, діагностику та програмування. Фахівці дилера можуть стежити за станом і роботою машини, надавати технічні та оптимізаційні рішення. Інші доступні інструменти, такі як Expert Alert і Machine Dashboard, допомагають дилерам планувати заходи з технічного обслуговування і навіть прогнозувати технічні проблеми і, відповідно, проактивно запобігати простої техніки », - розповідає Пітер Закса.
За його словами, ще одним важливим моментом є такий фактор як наявність запчастин. Дилерам John Deere в Україні поставки з EPDC (Європейський центр розподілу деталей John Deere) відбуваються щотижня. Перед сезоном дилерські компанії також можуть запропонувати аграріям передсезонні інспекції Expert Check, щоб гарантувати, що всі машини справно працюють і готові до польових робіт. Як результат, кожен клієнт в регіоні отримує найвищий рівень сервісного обслуговування та підтримки відповідно до стандартів John Deere.
Крім перерахованих факторів, для «Астарти» на користь John Deere зіграло ще й те, що компанія вже має близько 40 самохідних обприскувачів цієї марки і енергоефективні трактори потужністю 500-600 к.с.
«Компанія почала їх купувати ще в 2010 році, і на сьогодні вже напрацьовано дуже ефективна і надійна база взаємозв'язків з сервісними компаніями, що представляють John Deere», - додає Вадим Скрипник.
Він розповідає, що остаточне рішення компанією було прийнято в кінці лютого, а вже станом на 20 березня, на початок польових робіт, трактори були на підприємствах. Останні машини заїжджали вже при введенні в Україні режиму карантину, але це не завадило компанії John Deere виконати зобов'язання і своєчасно поставити техніку.
Як зазначив Пітер Закса, труднощів в процесі переговорів, підписання угоди і поставки техніки не було.
«Точніше сказати, що ми зіткнулися з ситуацією, яка була більш складною, ніж зазвичай, але це нормально для таких великих угод. До цього звикли всі сторони, тому було досить легко знайти спільну мову. Ось чому я хотів би скористатися цією можливістю, щоб висловити свою особисту подяку Сергію Грязнову і всій команді компанії «РДО Україна». Жоден виробник не може добитися успіху без таких компетентних дилерів. Також хотів би подякувати менеджера торгового фінансування та координатора стратегічних рахунків Наталію Грицишин, яка здійснила велику роботу в управлінні всіма сторонами, які брали участь в цій угоді; фахівця з продажу тракторів і обладнання Олегу Лащенкову, який в черговий раз продемонстрував свою високу експертизу, і Ганні Мовчанюк, яка відповідає за бізнес-процеси і забезпечила кращі можливі умови доставки навіть під час пандемії, викликаної COVID-19. Дійсно, для мене головним значенням цієї угоди є сильний дух і професіоналізм, з якими ми всі - «Астарта», «РДО Україна» і John Deere Україна - підійшли до справи як одна команда », - зазначив Пітер Закса.
В цілому, п'ятирічна інвестиційна програма по оновленню агротехніки «Астарти» охоплює три види техніки: трактори, обприскувачі та сівалки.
«Ми відчували потребу в якісних нових сеялках і взяли кілька на випробування. Перед початком весняної посівної придбали 21 сівалку від різних виробників - John Deere, Horsch Maestro, Pöttinger Terrasem, Kinze, Monopil, Amity Tehnology. Основна маса просапних сівалок у нас Kinze, але вони механічні, тому в цьому році докупили пневматичні. Зараз компанія забезпечена просапними сівалками, і в найближчому році це питання буде неактуальним, єдине, над чим будемо працювати, - це переобладнання на пневматичні системи висіву і precision planting », - розповідає Вадим Скрипник.
Надалі «Астарта» зосередиться на оновленні тракторів та оприскувачів. Також в сільгосппідприємства, де вирощується пшениця, заплановано докупити кілька одиниць зернових сівалок. І буде вирішуватися питання про заміну грунтообробної техніки - плугів, дисків, культиваторів, борін.
Автор: Людмила Лебідь
Джерело та фото: AgroportalCtrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+EnterТоп категорії
З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі
Верховна рада України прийняла закон, який зобов'язує всіх українців — власників земельний паїв, сплачувати мінімальний...
Українським аграріям готують до 1 000 000 грн
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...