Best Marketing Team і три бронзи — результат МХП на Effie Awards Ukraine 2023

Best Marketing Team і три бронзи — результат МХП на Effie Awards Ukraine 2023
15:49, 01 2023
527
0

Чотири нагороди на Effie Awards Ukraine 2023, престижній премії, що відзначає найефективніші кампанії у сфері маркетингових комунікацій в Україні, отримала компанія МХП. Команда департаменту створення любові споживачів (Consumer Love Creation, CLC) здобула золото в категорії Best Marketing Team (Найкраща маркетинг-команда) у галузі FMCG (Fast Moving Consumer Goods, товари масового споживання).

Ще три нагороди — бронзові — вибороли успішні кампанії для брендів МХП Skott Smeat і «Апетитна». Кейс Skott Smeat «Для бургера і не бургера» здобув бронзу одразу у двох номінаціях — «Продукти харчування» та «Розширення асортименту продукту/сервісу». Нагороду такого ж ґатунку в категорії Influencer Marketing отримав кейс «Ап! І готово» від «Апетитної».

Best Marketing Team

«Цьогоріч кампанії, які отримали золото Effie  Awards  Ukraine, прозвучали не те що на всю Україну — на весь світ. Хто не знає про браслети Азовсталь чи Be Brave Like Ukraine? І це справді дуже потужні соціальні проєкти. Якщо ж говорити тільки про бізнес-кейси брендів, які збільшують продажі, знання, розширення категорії — то кейси брендів МХП по суті визнані кращими. Це результат потужної роботи великої команди, яка щодня досліджує потреби споживачів і пропонує продукти саме для їхньої тарілки. Це одне з важливих завдань МХП як кулінарної компанії», — розповідає Олег Шмуляєв, заступник голови правління МХП з маркетингу.


Бренд МХП Skott Smeat став дворазовим бронзовим призером із кейсом «Для бургера і не бургера» — у номінаціях «Продукти харчування» та «Розширення асортименту продукту/сервісу». Бренд 100% фермерської яловичини Skott Smeat трансформувався і сфокусувався на easy-to-cook продуктах. Завдяки вдалому бренд-маркетингу і рекламній кампанії продажі бренду в тоннах виросли втричі, а частка бренду в мережах збільшилась в 1,5 рази.

Також бронзову відзнаку здобув бренд МХП «Апетитна» з кейсом «Ап! І готово» в категорії Influencer Marketing. Команда бренду сконцентрувалась на потребі українців зручно та легко готувати в умовах повномасштабного вторгнення і досягла історичного максимуму продажів бренду в 2023 році. Створили «сезон», який тривав увесь рік, і навчили українців споживати мариновану курятину, завдяки чому вперше в історії з великим відривом випередили мариновану свинину і загалом збільшили категорію. Основні меседжі транслювали через інфлюенсерів, а також через обличчя рекламної кампанії Олексія Дурнєва.

апетитна

«Примітним є те, що навіть серед кейсів, поданих МХП на Effie Awards Ukraine, нагороди отримали саме ті, що стосуються просування категорії підготовлених до приготування продуктів. Формат ready-to-cook, як і формат ready-to-eat, знаходить все більше відгуку не лише серед споживачів як продукти на полиці, а й як маркетингові кейси серед професійної спільноти. Це ще раз підтверджує, що вектор МХП в бік виробництва продукції з доданою цінністю — правильний», — додає Олег Шмуляєв.


Як кулінарна компанія МХП прагне наповнити тарілку споживача максимально широким асортиментом якісної смачної їжі й розвиває понад 15 продуктових брендів. Цьогоріч бренд-команди МХП реалізували низку успішних кампаній, 6 із них подали на Effie Awards Ukraine 2023. І 5 з 6 кейсів увійшли до шортлиста премії. Крім кейсів, які вибороли нагороди, фіналістами Effie Awards Ukraine 2023 стали: «Наша Ряба» із кейсом «Гомілок вистачить на всіх» у категорії  Marketing Disruptors, «Бащинський» із проєктом «Філейні зʼїм першими» у категорії «Продукти харчування», Döner Маркет із кампанією «Шаурма, яку не стрьомно їсти» у категорії «Попадання в цільову аудиторію в медіа кампанії».

Effie Awards Ukraine — щорічна престижна нагорода в галузі маркетингових комунікацій в Україні. У 2023 році до складу журі премії увійшли більш ніж 220 фахівців рекламно-комунікаційної індустрії. Конкурсна програма була представлена 81 категорією — 34 індустріальних та 47 спеціальних. Всі конкурсні роботи пройшли відбір у три етапи суддівства. На першому етапі члени журі обрали фіналістів, а на другому — визначили переможців. Серед нагород конкурсу — 11 золотих, 14 срібних, 21 бронзова, а також гран-прі.

Джерело та фото: пресреліз МХП
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+EnterТоп категорії
З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі
Верховна рада України прийняла закон, який зобов'язує всіх українців — власників земельний паїв, сплачувати мінімальний...
04.12.21
29 179
0
Українським аграріям готують до 1 000 000 грн Українським аграріям готують до 1 000 000 грн
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
18 926
0