Aggeek запустив навчальний курс “MONEY MAP — навігація по грошам” для аграріїв


Aggeek запустив навчальний курс “MONEY MAP — навігація по грошам” для аграріїв
13:17, 29 2023
483
0

Розпочався набір на живий онлайн-курс для сільгоспвиробників, які хочуть навчитися правильно залучити доступні можливості фінансування для свого господарства. Навчання розпочинається 11 грудня.

Часи невизначеності приносять багато фінансових труднощів, яких можна уникнути, якщо мати потрібні робочі інструменти. Навчальний курс “Money Map” розкриє аграріям найважливіші аспекти фінансів в агробізнесі та надасть практичні інструменти для залучення грошей. Ви отримаєте рекомендації для ефективного управління грошовим потоком у вашому господарстві.

Ми рекомендуєме курс, якщо ти:
✔️ шукаєш гроші для нових проектів;
✔️ маєш проблеми з фінансами;
✔️ маєш зембанк від 500 га.

Під час курсу Ви:
✔️ отримаєте чіткі інструменти де взяти гроші;
✔️ дізнаєтесь, як залучити фінансування на господарство;
✔️ навчитеся оцінювати ефективність бізнесу прогнозувати фінансові ризики для ухвалення управлінських рішень.

Основні особливості курсу
✔️ Джерела фінансування: аграрії отримають інструменти, які допоможуть отримати привабливі умови залучення грошей — товарні кредити під 0,01%, інвестиційні кредити під 1%-9%, кредити та гранти на переробку, кешбек 20% на енергоефективне обладнання, факторинг: розстрочка на постачання ТМЦ 0,01%, лізинг техніки від 5% та зменшення лізингових платежів на 30%, лізинг з кешбеком до 20%, вуглецеві сертифікати — до 30€/га та кредит на відновлення 1%.
✔️ Ґрунтовний аналіз фінансів: учасники курсу отримають можливість розкрити та розібратися в ключових фінансових показниках, які визначають успішність агробізнесу.
✔️ Сучасні технології фінансового управління: MONEY MAP включає в себе інноваційні підходи до використання цифрових технологій та програм для оптимізації фінансового процесу в сільському господарстві.

Кейси та практичні вправи: учасники отримають інструменти для ефективного фінансового управління у сільському господарстві.
Експертна підтримка: курс надає можливість отримати консультації від фахівців у галузі фінансів та агробізнесу.

Реєстрація на курс “MONEY MAP” вже відкрита за посиланням.
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+Enter

Топ категорії
З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі
Верховна рада України прийняла закон, який зобов'язує всіх українців — власників земельний паїв, сплачувати мінімальний...
04.12.21
29 691
0
Українським аграріям готують до 1 000 000 грн Українським аграріям готують до 1 000 000 грн
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
19 121
0