Ukravit представив каталог – 2024

Ukravit представив каталог – 2024
12:56, 29 2023
332
0

Великий виробник засобів захисту рослин і мікродобрив в Україні компанія Ukravit представляє каталог на 2024 рік.

Зручний у використанні довідник стане ефективним робочим інструментом аграрія, покликаним спростити його роботу та допомогти краще орієнтуватися у продуктах і сервісах компанії.

Продуктовий асортимент компанії, який на 2024 рік становитиме 178 препаратів, збагатився новинками, що вже наступного сезону будуть приносити користь на полях України. Про особливості їх застосування можна вже зараз дізнатися зі сторінок каталогу.

Окрім вичерпної інформацію про ЗЗР і МКД, які із року в рік допомагають українцям вирощувати щедрі врожаї, каталог містить корисні оновлення. Зокрема, це дані про розширення реєстрації окремих продуктів на нові культури і можливість їх застосування мультикоптерами, оновлені системи захисту та підживлення для широкого спектра культур.

Крім того, в каталозі представлена інформація про актуальні сервіси та результати останніх досліджень Ukravit Institute.

Наразі каталог доступний в електронній версії. Переглянути його онлайн можна на офіційному сайті компанії.

Проте вже зовсім скоро друковану версію можна буде отримати у менеджерів вашого регіону.

Ukravit – українська компанія, що спеціалізується на виробництві засобів захисту рослин та мікродобрив і працює на вітчизняному ринку вже 24 роки.

Препаратами Ukravit в Україні на сьогодні обробляється 10 млн га сільгоспугідь. Крім того, продукція компанії експортується до п’яти країн світу (Грузія, Вірменія, Молдова, Узбекистан, Ефіопія).

Виробничі потужності розташовані в м. Черкаси на площі 8,5 га, обсяг виробництва складає понад 12 тис. тонн на рік, площі складських приміщень – 30 тис. м2. На сьогодні тут виробляють 178 оригінальних препаратів для сільського господарства. Кожен продукт створений і ретельно протестований фахівцями Ukravit й має оригінальну формуляцію. Підприємство сертифіковане за ISO 9001, 14001, 17025, 45001.

Окрім ЗЗР і МКД, компанія виробляє власну тару для своєї продукції і забезпечує її збір у клієнтів після використання для подальшої утилізації.

Ukravit має власну мережу із 19 регіональних представництв та 40 складів по всій країні.


До складу компанії входить Ukravit Institute – унікальний R&D центр, який поєднує навчально-наукову роботу, фундаментальні галузеві дослідження та агробіологічний сервіс для аграріїв. Має потужний лабораторний комплекс, що включає 2,5 тис. м2 лабораторій, фітотронних кімнат, кліматичних камер та теплиць, і сучасне обладнання світового рівня.

Важливий напрям підтримки українських аграріїв – партнерські фінансові програми із провідними банками (ОТР Bank, Ощадбанк, Укрексімбанк, Sense та ін.) та співпраця по програмі фінансування з USAID АГРО.

Джерело та фото: Agroreview
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+EnterТоп категорії
З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі
Верховна рада України прийняла закон, який зобов'язує всіх українців — власників земельний паїв, сплачувати мінімальний...
04.12.21
29 179
0
Українським аграріям готують до 1 000 000 грн Українським аграріям готують до 1 000 000 грн
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
18 926
0