«Добродія Фудз» запустила виробництво безглютенових вівсяних пластівців під брендом WOWOATS

«Добродія Фудз» запустила виробництво безглютенових вівсяних пластівців під брендом WOWOATS
12:02, 20 2023
262
0

На сьогодні «Добродія Фудз» є першою та єдиною сертифікованою компанією в Україні серед виробників безглютенових вівсяних пластівців.

Ще на початку 2022 року компанія успішно пройшла міжнародний аудит та отримала Сертифікат про відповідність продуктів харчування стандарту AOECS (безглютеновий стандарт для виробників безглютенової продукції). У 2023 році сертифікат був підтверджений.

Компанія активно співпрацює з Українською спілкою целіакії, постійно тримає руку на пульсі та відстежує тренди споживання безглютенової продукції. Тож, звертаючи увагу на зростання попиту на продукти без глютену, «Добродія Фудз» прийняла рішення про розширення лінійки безглютенових вівсяних пластівців WOWOATS до 5 продуктів.

У червні цього року після проведення всіх необхідних досліджень, Українською спілкою целіакії було присвоєно індивідуальні номери кожному продукту лінійки WOWOATS, які підтверджують, що всі вони відносяться до безглютенових. Такий номер є обов’язковим для нанесення на індивідуальне пакування разом зі знаком «Перекреслений колосок».

«Даний міжнародний знак означає безпечність продукту та викликає довіру споживачів, оскільки саме «Перекреслений колосок» є гарантією того, що продукт перевірено та дійсно є безглютеновим. Необхідно зазначити, що кожна партія продукту після виробництва проходить додаткове обов’язкове лабораторне дослідження на вміст глютену», – розказали в компанії.


WOWOATS – для особливих WOW-сніданків!Джерело та фото: Dobrodiya.com.ua
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+EnterТоп категорії
З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі
Верховна рада України прийняла закон, який зобов'язує всіх українців — власників земельний паїв, сплачувати мінімальний...
04.12.21
28 501
0
Українським аграріям готують до 1 000 000 грн Українським аграріям готують до 1 000 000 грн
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
18 661
0