Доступ до геокадастрів офіційно відкрили для всіх українців

Доступ до геокадастрів офіційно відкрили для всіх українців
Новини агробізнесу України
13:24, 14 апрель 2020
1 088
0
Верховна Рада ухвалила у другому читанні законопроєкт №2370 “Про національну інфраструктуру геопросторових даних”. За документ проголосували 302 депутати, пише Урядовый портал.

Документ передбачає встановлення правових основ діяльності зі створення функціонування та розвитку національної інфраструктури геопросторових даних. Також закон встановлює принципи створення та розвитку національної інфраструктури геопросторових даних.

Документ повинен забезпечити міжгалузеву інтеграцію геопросторових даних та даних кадастрів, а також сформувати сучасну систему забезпечення потреб суспільства у всіх видах географічної інформації.

Окрім того, законом передбачено відкриття в інтернеті геопросторових даних та метаданих, які створюються у публічному секторі та підприємствами – монополістами.

До цього українське законодавство не передбачало державної політики щодо створення, функціонування та розвитку національної інфраструктури геопросторових даних, а також виробництва, обробки, зберігання, постачання та використання будь-яких даних, які можуть мати географічну прив’язку.

Джерело та фото: Seeds
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+Enter
Коментарії (0)


Топ категорії
Українським аграріям готують величезні штрафи Українським аграріям готують величезні штрафи
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
11 805
0
В Україні обкладуть податками селян, які обробляють свої паї В Україні обкладуть податками селян, які обробляють свої паї
Оформляти ФОП і декларувати доходи змусять жителів сіл, які не здали в оренду свої земельні ділянки, а обробляють їх...
04.04.21
7 948
0