У 2024 році топ-трендом буде гречка, рослинні морепродукти і кава з грибами


У 2024 році топ-трендом буде гречка, рослинні морепродукти і кава з грибами
14:52, 30 2023
387
0

У 2024 році у тренді будуть продукти з більшою кількістю овочів, а також бренди, що використовують у виробницві менше води. Пише newfood.media

Про це свідчить звіт бакалійного ритейлера натуральних та органічних інгредієнтів Whole Foods Market, який уже 9-рік підряд з’ясовує тренди, які драйвитимуть ринок їжі.

Аналітики акцентують, що з розвитком інновацій на прилавки “повертається рослинна кухня”. Цьому сприяє поява нових білкових продуктів з використанням грибів, горіхів, темпе, бобових як альтернативи м’ясу.

Набирають обертів і бренди рослинних морепродуктів, демонструючи покращений смак і текстуру, які можуть «конкурувати зі справжніми». Морква замінює локс (тонке філе лосося), для імітації морських гребінців використовують трубчасті гриби, краба виготовляють із грибів енокі, сигу – з кореня чистотілу, а суші-роли начиняють коренем конжаку.

Ще одна сфера для вдосконалення – напої з кофеїном. Щоб запропонувати більше переваг для здоров’я, розробники додають у каву та енергетичні напої гриби, пробіотики та інші рослинні додатки.

Що цікаво, то у світі зростає популярність гречки. На неї звертають увагу через високий вміст білка, вуглеводів і клітковини в продуктах. Покривна культура також не містить глютену і підтримує здоров’я ґрунту.

Подібно до того, як споживачі шукають корисні для здоров’я продукти, вони звертають увагу і на їх екологічність.

«Бренди повсюдно рекламують збереження води, і споживачі до них прислухаються», — йдеться у дослідженні Whole Foods Market. Таким чином популярнішими стають сухі шампуні та сухі пральні засоби. А ще – вода із фруктових відходів, які інакше пішли б на смітник.


Джерело та фото: newfood.media, за матеріалами media.wholefoodsmarket.com
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+Enter

Топ категорії
З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі
Верховна рада України прийняла закон, який зобов'язує всіх українців — власників земельний паїв, сплачувати мінімальний...
04.12.21
29 773
0
Українським аграріям готують до 1 000 000 грн Українським аграріям готують до 1 000 000 грн
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
19 169
0