Темпи обробок полів пестицидами зросли вдвічі

Темпи обробок полів пестицидами зросли вдвічі
Новини агробізнесу України
11:56, 13 апрель 2020
975
0
Погодні умови та температурний режим сприяли здійсненню заходів щодо захисту сільськогосподарських культур від шкідників, хвороб і бур’янів в більшості областей.

За даними Держпродспоживслужби, станом на 10 квітня всього засоби захисту рослин застосовано на площі близько 2,2 млн га, що вдвічі більше у порівнянні з минулим тижнем.

Для контролю бур’янів в посівах озимих культур та на полях, призначених під посів соняшнику, кукурудзи, інших ярих культур, застосовували гербіциди. Всього оброблено понад 0,84 млн га сільгоспугідь.

Застосування інсектицидів для захисту рослин від комплексу шкідників проведено в посівах озимих зернових — на площі 0,54 млн га, ріпаку — 0,4 млн га, садів і виноградників — 0,024 млн га.

З метою оздоровлення від хвороб здійснювалися обробки фунгіцидами. Так озимих зернових оброблено близько 0,14 млн га, озимого ріпаку — 0,16 млн га, садів і виноградників — понад 0,04 млн га.

«За оперативною інформацією ГУ Держпродспоживслужби в областях про хід робіт із захисту рослин 10 квітни 2020 року забезпеченість сільгосппідприємств засобами захисту рослин для проведення робіт із захисту посівів сільськогосподарських культур за минулий тиждень на 3% і становить близько 28 тис. тонн препаратів, або 87% до потреби в препаратах у І півріччі 2020 року», — інформують у відомстві.


Джерело та фото: superagronom
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+Enter
Коментарії (0)


Топ категорії
Українським аграріям готують величезні штрафи Українським аграріям готують величезні штрафи
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
11 805
0
В Україні обкладуть податками селян, які обробляють свої паї В Україні обкладуть податками селян, які обробляють свої паї
Оформляти ФОП і декларувати доходи змусять жителів сіл, які не здали в оренду свої земельні ділянки, а обробляють їх...
04.04.21
7 948
0