Дискатор BEDNAR SWIFTERDISC XO_F працює безвідказно


Дискатор BEDNAR SWIFTERDISC XO_F працює безвідказно
11:03, 20 2023
301
0

Головний інженер сільськогосподарського товариства «Вікторія» Олександр Михалюк розповів про свій досвід використання дискатора BEDNAR SWIFTERDISC XO_F, який працює там вже близько п’яти років. Про це повідомляє AgroPolit.

«Що я вам можу сказати про SWIFTERDISC? Якби ми купували нову дискову борону, то знову придбали б… цю модель. Це знаєте такий агрегат, який ідеально працює із першого разу і працює так завжди. Коли вибирали дискатор, то випробовували моделі різних виробників. Як тільки запустили в поле SWIFTERDISC, то відразу зрозуміли: це те, що треба! І він вже шостий рік безальтернативно у нас працює», – розповів Олександр Михалюк.


Підприємство «Вікторія» обробляє 2500 гектарів землі і там вирощується широкий спектр польових культур. Додатково тут займаються овочівництвом та ягідництвом, а також наявні тваринницькі потужності.

У господарстві застосовуються різні технології обробітку ґрунту. BEDNAR SWIFTERDISC XO 6000F застосовується тут як безвідмовний інструмент для того, щоб дати раду стерні, соломі, грудкам і гребеням землі на полі.

На полях СТОВ «Вікторія» чеський дискатор виконує широкий спектр завдань і встиг напрацювати п’ять тисяч гектарів без жодної поломки.

Джерело та фото: AgroPolit
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+Enter

Топ категорії
З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі
Верховна рада України прийняла закон, який зобов'язує всіх українців — власників земельний паїв, сплачувати мінімальний...
04.12.21
29 773
0
Українським аграріям готують до 1 000 000 грн Українським аграріям готують до 1 000 000 грн
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
19 169
0