Українським аграріям пропонують додатковий дохід за участь у програмі ґрунтового вуглецю Agreena

Українським аграріям пропонують додатковий дохід за участь у програмі ґрунтового вуглецю Agreena
16:27, 19 2023
994
0

Фермери можуть отримати доступ до нового джерела доходів, використовуючи методи регенеративного землеробства.

Agreena, провідна agtech-компанія, запрошує українських фермерів взяти участь у своїй програмі ґрунтового вуглецю на 2024 рік. AgreenaCarbon, найбільша в Європі платформа сертифікації ґрунтового вуглецю, допомагає фермерам фінансувати перехід до методів регенеративного землеробства і зараз відкриває свій четвертий сезон.

Понад один мільйон гектарів було зареєстровано в програмі AgreenaCarbon, і її учасникам вже виплачено понад 6 млн євро, причому фермери заробляли щонайменше 32 євро за вуглецевий сертифікат при застосуванні методів регенеративного землеробства.

Фермери, які беруть участь у програмі, погоджуються вжити низку заходів, таких як зменшення порушення ґрунту і оптимальне використання покривних культур. Міжнародна акредитована та підтверджена третьою стороною програма компанії Agreena визначає кількісне скорочення еквіваленту парникових газів та видалення вуглецю на полях господарства і видає верифіковані сертифікати CO2e.

Фермери можуть:
✔️ зберігати ці сертифікати,
✔️ торгувати ними на добровільному вуглецевому ринку (VCM),
✔️ або дозволити Agreena продавати їх від свого імені.

Для фермерів також доступний варіант дострокової виплати, коли Agreena надає фермеру фінансування ще до моменту видачі сертифікатів.

Програма AgreenaCarbon забезпечує життєво важливий додатковий дохід для аграріїв та допомагає підтримувати прибутковість та екологічну стійкість їхнього сільськогосподарського бізнесу. Фермери стикаються з безпрецедентними проблемами, зокрема економічною та політичною невизначеністю та зміною погодних умов.

Додаткове джерело прибутків, яке створює для фермерів вуглецева програма AgreenaCarbon, стало суттєвими фактором, якій збільшує можливості фермерів переходити до регенеративного землеробства.

Джерело та фото: пресреліз Agreena
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+Enter



Топ категорії
З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі
Верховна рада України прийняла закон, який зобов'язує всіх українців — власників земельний паїв, сплачувати мінімальний...
04.12.21
28 501
0
Українським аграріям готують до 1 000 000 грн Українським аграріям готують до 1 000 000 грн
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
18 661
0