Ринок точного землеробства зросте до $ 12,8 млрд до 2025 року

Ринок точного землеробства зросте до $ 12,8 млрд до 2025 року
18:17, 10 2020
1 362
0

Більш широке впровадження технологій диференційованого внесення, дистанційного моніторингу та точного позиціонування - сприяє зростанню ринку точного землеробства.

Згідно з новим дослідженням MarketsandMarkets, очікується, що ринок точного землеробства виросте з $ 7,0 млрд в 2020 р до $ 12,8 млрд в 2025 р при сукупному середньорічному темпі зростання (CAGR) - 12,7%.

Попит на сільськогосподарську продукцію продовжить рости

На думку дослідників, основні чинники, що сприяють розвитку сільського господарства і, зокрема, ринку точного землеробства:

- високий попит на сільськогосподарську продукцію через зростання населення;

- більш широке впровадження технологій диференційованого внесення, дистанційного моніторингу та точного позиціонування фермерами в усьому світі;

- рішучий заохочення державою використання методів точного землеробства.

Крім того, урядові ініціативи у багатьох країнах, (Великобританія, США, Індія і т.д.), дозволяють фермерам впроваджувати все нові технічні засоби для підвищення рівня виробництва. Посилення глобальне потепління також називається серед чинників, що спонукають фермерів до впровадження передових технологій ведення сільського господарства.

Технології точного позиціонування широко використовуються вже сьогодні

Згідно з даними MarketsandMarkets, в 2019 році в Північній Америці технології точного позиціонування використовувалися на більш ніж 80% посівних площ за деякими основними культурам. Простота використання технології і широка область застосування систем - основні чинники їх повсюдного поширення.

Зростання ринку в розглянутий період з 2020 по 2025 рр

Апаратне забезпечення забезпечить найбільший приріст. Очікується, що до 2025 р устаткування залишиться головним сегментом ринку точного землеробства. Це пояснюється більш широким впровадженням таких пристроїв автоматизації і управління, як БПЛА, GPS-трекери, системи автоматизованого поливу, автопілот і подрулівателі, датчики моніторингу і контролю роботи техніки.

Програмне забезпечення. Очікується що програмні продукти виявляться самим стрімко розвиваються сегментом ринку точного землеробства за аналізований період. Головна причина в збільшенні попиту на аналітику даних з використанням штучного інтелекту.

Експертами відзначається зростання популярності продукту моніторингу врожайності. Причина в важливої ​​ролі карт врожайності для оцінки результатів роботи, ефективності вжитих під час вегетаційного періоду заходів. Зроблені висновки дозволяють надалі покращувати технологію.

Очікується, що найбільшу частку ринку займатимуть країни Північної і Південної Америки. Наявність великих фермерських господарств в США, Канаді, Бразилії створює ідеальні умови для освоєння нових технологій. США і Канада стояли біля витоків точного землеробства й не дивно що фермери і агропідприємства в регіоні все частіше впроваджують різноманітні автопілот, подрулівателі, датчики, системи моніторингу і ПО для ефективного управління виробництвом.

Джерело та фото: aggeek
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+EnterТоп категорії
З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі
Верховна рада України прийняла закон, який зобов'язує всіх українців — власників земельний паїв, сплачувати мінімальний...
04.12.21
28 501
0
Українським аграріям готують до 1 000 000 грн Українським аграріям готують до 1 000 000 грн
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
18 661
0