ОК Agro

Ринок точного землеробства зросте до $ 12,8 млрд до 2025 року

Ринок точного землеробства зросте до $ 12,8 млрд до 2025 року
Новини агробізнесу України та світу / діджитал
18:17, 10 апрель 2020
798
0
Більш широке впровадження технологій диференційованого внесення, дистанційного моніторингу та точного позиціонування - сприяє зростанню ринку точного землеробства.

Згідно з новим дослідженням MarketsandMarkets, очікується, що ринок точного землеробства виросте з $ 7,0 млрд в 2020 р до $ 12,8 млрд в 2025 р при сукупному середньорічному темпі зростання (CAGR) - 12,7%.

Попит на сільськогосподарську продукцію продовжить рости

На думку дослідників, основні чинники, що сприяють розвитку сільського господарства і, зокрема, ринку точного землеробства:

- високий попит на сільськогосподарську продукцію через зростання населення;

- більш широке впровадження технологій диференційованого внесення, дистанційного моніторингу та точного позиціонування фермерами в усьому світі;

- рішучий заохочення державою використання методів точного землеробства.

Крім того, урядові ініціативи у багатьох країнах, (Великобританія, США, Індія і т.д.), дозволяють фермерам впроваджувати все нові технічні засоби для підвищення рівня виробництва. Посилення глобальне потепління також називається серед чинників, що спонукають фермерів до впровадження передових технологій ведення сільського господарства.

Технології точного позиціонування широко використовуються вже сьогодні

Згідно з даними MarketsandMarkets, в 2019 році в Північній Америці технології точного позиціонування використовувалися на більш ніж 80% посівних площ за деякими основними культурам. Простота використання технології і широка область застосування систем - основні чинники їх повсюдного поширення.

Зростання ринку в розглянутий період з 2020 по 2025 рр

Апаратне забезпечення забезпечить найбільший приріст. Очікується, що до 2025 р устаткування залишиться головним сегментом ринку точного землеробства. Це пояснюється більш широким впровадженням таких пристроїв автоматизації і управління, як БПЛА, GPS-трекери, системи автоматизованого поливу, автопілот і подрулівателі, датчики моніторингу і контролю роботи техніки.

Програмне забезпечення. Очікується що програмні продукти виявляться самим стрімко розвиваються сегментом ринку точного землеробства за аналізований період. Головна причина в збільшенні попиту на аналітику даних з використанням штучного інтелекту.

Експертами відзначається зростання популярності продукту моніторингу врожайності. Причина в важливої ​​ролі карт врожайності для оцінки результатів роботи, ефективності вжитих під час вегетаційного періоду заходів. Зроблені висновки дозволяють надалі покращувати технологію.

Очікується, що найбільшу частку ринку займатимуть країни Північної і Південної Америки. Наявність великих фермерських господарств в США, Канаді, Бразилії створює ідеальні умови для освоєння нових технологій. США і Канада стояли біля витоків точного землеробства й не дивно що фермери і агропідприємства в регіоні все частіше впроваджують різноманітні автопілот, подрулівателі, датчики, системи моніторингу і ПО для ефективного управління виробництвом.

Джерело та фото: aggeek
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+Enter
Коментарії (0)
Топ категорії
7 етапів цифрової трансформації агровиробництва 7 етапів цифрової трансформації агровиробництва
В майбутньому вижити зможуть лише ті агропромисловці, які будують свою бізнес модель базуючись на інформаційних...
18.11.19
2 482
0
AgriChain створює WEB-портал з управління агробізнесом AgriChain створює WEB-портал з управління агробізнесом
Агрохолдинг Астарта-Київ створив ихаус компанию AgriChain, яка має намір створити єдиний інформаційний WEB-портал з...
24.11.19
1 903
0